Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bandaz zaludka

ruži

dobrý, chcela by som sa opýtať, že koľko stojí bandáž žalúdka, môj manžel má nadváhu váži už 155 kg, za dva roky pribral 55 kg ´dakujem

alexxandra18

623: "prečo sa nezacnes stavovcat zdravo, menej jest a viac cvicit? zbytocne vyhodis tolke peniaze"

to píše ta, čo chcela schudnúť 20 kg mliečnou diétou :D:D:D

no ako pozeram už si asi dostala rozum

mamička

dobrý den prajem ja by som potrebovala vašu pomoc lebo ja mám vážne zdravotné problémy s dýchaním s chrbticou ,mám na puknuté nohy a mám len 44 rokov .a som obézná.chcel by som vašu pomoc aby som to ako začala chcem si sa dat na tú brušnú bandáž na operáciu a neviem ako ? prosím poradte mi. poďakovala by som sa keby sa mi ozvala nejaký odborník.chirurg.dakujem

RNG

Ako pri kazdej operacii, aj tento bariatricky novy napad ma svoje nevyhody a rizika, ktore by si mal clovek uvedomit skor, nez do toho pod uistovanim lekarov o neskodnosti skoci.
www.bariatricsurgerypittsburgh.com
www.flat-d.com
www.lapbandsurgeryfaq.com

arana

je to velmi drahe baby za tie peniazky si kupte radsej zeleninku, ovocie a nove pekne oblecenie, pernamentku do fitneska a podobne. 4500 eur a dozivotnu zaruku v tom nemate po operacii sa aj tak budete musiet obmedzovat ako pri diete

mamamaria

Dobry den,chcem poprosit niekoho komu penieze nerobia problem,aby mi pomohol vyriesit moj celozivotny problem a tym je obezita,chudnem a priberam,trapim sa,aby som schudla,doslova hladujem,no pocase naberiem znovu a este viac.Som z toho nestastna,takto sa mordovat cely zivot,mam z toho velke komplexy,som ochotna podstupit bandaz zaludka,ale financne si to nemozem dovolit,a tak prosim dobreho cloveka,aby mi pomohol zit krajsi zivot s mojou rodinou,ktoru moja obezita dost obmedzuje.Dakujem pekne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bandaz zaludka - Fórum - ZDRAVIE.sk