Bandaz zaludka

ruži

dobrý, chcela by som sa opýtať, že koľko stojí bandáž žalúdka, môj manžel má nadváhu váži už 155 kg, za dva roky pribral 55 kg ´dakujem

alexxandra18

623: "prečo sa nezacnes stavovcat zdravo, menej jest a viac cvicit? zbytocne vyhodis tolke peniaze"

to píše ta, čo chcela schudnúť 20 kg mliečnou diétou :D:D:D

no ako pozeram už si asi dostala rozum

mamička

dobrý den prajem ja by som potrebovala vašu pomoc lebo ja mám vážne zdravotné problémy s dýchaním s chrbticou ,mám na puknuté nohy a mám len 44 rokov .a som obézná.chcel by som vašu pomoc aby som to ako začala chcem si sa dat na tú brušnú bandáž na operáciu a neviem ako ? prosím poradte mi. poďakovala by som sa keby sa mi ozvala nejaký odborník.chirurg.dakujem

RNG

Ako pri kazdej operacii, aj tento bariatricky novy napad ma svoje nevyhody a rizika, ktore by si mal clovek uvedomit skor, nez do toho pod uistovanim lekarov o neskodnosti skoci.
www.bariatricsurgerypittsburgh.com
www.flat-d.com
www.lapbandsurgeryfaq.com

arana

je to velmi drahe baby za tie peniazky si kupte radsej zeleninku, ovocie a nove pekne oblecenie, pernamentku do fitneska a podobne. 4500 eur a dozivotnu zaruku v tom nemate po operacii sa aj tak budete musiet obmedzovat ako pri diete

mamamaria

Dobry den,chcem poprosit niekoho komu penieze nerobia problem,aby mi pomohol vyriesit moj celozivotny problem a tym je obezita,chudnem a priberam,trapim sa,aby som schudla,doslova hladujem,no pocase naberiem znovu a este viac.Som z toho nestastna,takto sa mordovat cely zivot,mam z toho velke komplexy,som ochotna podstupit bandaz zaludka,ale financne si to nemozem dovolit,a tak prosim dobreho cloveka,aby mi pomohol zit krajsi zivot s mojou rodinou,ktoru moja obezita dost obmedzuje.Dakujem pekne