nemá chuť sa bozkávať

Príspevok v téme: nemá chuť sa bozkávať
cica987

Awojte.. ja mám taký menší problém.. nie je to ani tak problém, jednoducho môj priateľ nemá chuť sa somnou bozkávať... sme spolu už skoro rok.. donedávno bolo všetko ok..ako v normálnom vzťahu.. s ním som tiež prišla o panenstvo..dosť dlho čakal.. až 8 mesiace.. ale dočkal sa :-) no nedávno mi povedal.. keď som sa s ním chcela bozkávať, že nemá chuť.. tak som to nechala tak.. prečo, mi nepovedal.. odvtedy sa zvyčajne bozkávame len vtedy keď sa lúčime... okrem toho sa bozkávame fakt už minimálne :-((( minule som sa s ním tiež chcela bozkávať.. a aj trošku viac.. tak sme sa chvíľu bozkávali.. a potom mi povedal že jemu sa nechce bozkávať.. on si to možno neuvedomuje.. ale mňa to ranilo :-( nechápem prečo? keď mi to povie ešte raz.. tak už asi naozaj vybuchnem.. chcem len váš názor, čo si o tom myslíte.. a nikoho nemá, o viem naisto..

sunnny

ahoj,ja mam rovnaky pocit ako tvoj priatel, niekedy sa nechcem bozkavat, moj priatel je z toho nestastny, no ja jednoducho vtedy nemozem.

limetka335

ani môjho to moc "nebavi". sme spolu rok a pol a viem že ma ľúbi:) lásku mi prejavuje ako sa len dá. pusinkami ma zasypáva v jednom kuse ale ked ide o bozkávanie, mám pocit že vždy začínam ja.. vždy som ja tá, ktorá dáva jazyk do pusy:( aj ja som s ním prišla o panenstvo a tiež ma trápi to bozkávanie:( rozprávali sme sa o tom a hovoril, že to má rád ale nie vždy má na to chuť... neviem či to robím zle ja alebo v čom je problém:(
môžeš mi povedať koľko máte rokov?

niekto

najlepsie co mozes urobit je sa snim o tom porozpravat
povecmu ze ti to chyba ze po tom tuzis
skus zistit ze preco nema chut
tym ze vybuchnes to nevyriesis ale to zhorsis