Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
kristínaaa

chcela by som sa poradiť ohľadom zvacsenia prsnikov. mam 19 rokov a nosim kosiky velkosti C, lenze moje prsia su nizsie ako by mali byt nie je to az take katastrofalne ale velmi som vzdy tuzila chodit bez podprsenky a nosit tricka bez ramienok, lenze uz ma poznacilo dost vysmechov ako napriklad ze mam prsia ako mama a podobne...chcela by som si dat silikony aj ked mi nejde tak o to zvacsenie ako o to vizualne, lenze sa bojim kedze prsia mam uz aj tak velke ci to nebude privela. vazne som skusala na spevnenie prs vsetko niekolko rokov uz cvicim a nic, pouziavala som rozne pripravky a nic. poradte prosim

anka

Prosim poradte kde najbližšie k Dolnemu Kubinu prevadzaju nadvihnutie ovisnutych prs prosim ak mate skusenosti o ceniku dakujem za odpoved

lessie

nEMUSIS SI DAVAT SILIKONY, DAJ SI SPRAVIT PLASTIKU PRS. Krasne ti vymodeluju a nadvihnu prsia, nebudu ovisat a ostanu pekne velke :-) Usetris plno penazi, kedze zaplatis "len" za robotu".

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové implantáty - Fórum - ZDRAVIE.sk