Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vela symptomov.. psychika?

Príspevok v téme: Vela symptomov.. psychika?
zzuzzana

Dobry den,
Pred 4 mesiacmi som doma dostala nieco ako panicky atak.Citila som hrcu v krku, natom som spanikarila a nemohla dychat. Na pohotovosti to oznacili za hysteriu. Brala som diazepan ra za den. Problemy s dychanim mi ostali,citila som sa tiez malatna, mala som pocit akoby som mala lahku hlavu a podobne. V podstate to je denno denne rovnake, mam pocit ze nemozem poriadne dychat to je moj hlavny problem. Niekedy sa k tomu pridaju zavraty a podobne.Krvne testy som mala v poriadku a rontgen pluc tiez.Dost ma to otravuje,lebo si stale myslim ze jej to nieco vazne a stale sa kontrolujem a hladam si priznaky chorob na internete, je to na nervy. Co ma trapi teraz je ze posledne 4 dni mam zapalene hrdlo, zvacsene uzliny ktore ma nebolia. Beriem nurofen a lemsip horuci napoj proti chripke a nachladntiu. Problem je ze vcera som zacala mat pocit ze mam znecitliveny jazyk a tiez krk. Neopucha mi to ale mam pocit ze si necitim jazyk a krdlo, je to strasne divny pocit. Dycha sa mi v pohode necitim uz ani moju typicku hrcu v krku, len ta slabost kazyka a hrdla. Akoby som sa mala zadusit jazykom. Tiez som si vsimla ze mam modre zilky na spodnej casti jazyka ktore su hrube. Myslite ze je to len uzkost alebo nieco ine?Mal niekto nieco podobne? Prosim chytam paniku ze je to nejaka alerčgicka reakcia laebo nieco vazne.

aleluja

milujem ked tu všeci pišete že treba navštiviť psichiatra...ja som mam podobne problemy...a urcite niesom na nervy...to dievča može trpieť neakou chorobou...človek si asi nevymysli niečo ked ho to už trapi dlhšiu dobu...

zzuzzana

Dakujem to vzsetrenie stitnej zlazy skusim. Som teraz v zahranici a je to dost tazke si vydupat nejake extra testy, krv som mala vraj v poriadku. Este ma napadlo ci by to nemohla byt zablokovana krcna chrbtica, lebo niekedy sa to zhorsi ked si lahnem alebo sadnem a obcas mi akoby znecitlivie lava ruka a tiez mavam bolesti v lytkach. Ja uz neviem co to moze byt. Doktor mi predpisal citalopram 1O mg denne, este som to nezacala brat lebo si stale myslim ze to bude nieco fyzicke..

house

Tati urcite je to zo stitnej zlazy az
take problemy nemam, ale niekedy nemozem prehltnut mam na stitnej zlaze
loziska je to pod kontrolou lekarka mi poradila morsku sol a pomaha to zatial nic neberiem netreba sa bat soli neslana
dieta je nebezpecna.Ale mam kamaratku, ktora so mnou lezala v mem. a tu otec nutil jest od malicka neslane jedlo
a znicila si stitnu zlazu tak, ze sa liecila na psychiatrii a uz je dokonca z toho na invalidnom dochodku, viac neviem.

gabuci...

Moja mama volakedy uzívala tiroxin tiez.Niekedy ani vtedy jej nebolo lepsie.Stále jej upravili dávky.Ale ona mala uz vyse 70 rokov a dost aj zdravotné problémy.Stítna zlaza bola len plus este na ostatné choroby.MMOzno ze ej tebe treba iné dávkovanie.Ja len tipujem,nie som zdravotnik.

gabuci...

Narýchlo ma to nenapadlo ale aj ja som bola na vysetreni stítnej zlazy vtedy.Dobre ze pripomínate.To uz bolo velmi dávno,pred 8-mi rokmi.Tam mi nenasli nic srukturu aj velkost som mala normálne.Ako záver mi dodali ze problém nespôsobuje stitna zlaza.Potom som mala AD jeden cas.Vela stastia!!!

tati

mozem sa spytat stareho dobreho housa ci ma sam skusenosti s poruchou stitnej zlazy?ja uz totizto 3 roky uzivam kazde rano thyroxin a 3 roky trpim na uzkost.z nicoho nic ma zacne triast,napinat na vracanie,nemozem jest a mam taky ten zvlastny pocit v zaludku...chodila som ku psychologovi,bola som na regresnej terapii,chodila som na hypnozu a napriek vsetkym snaham stale to tu je,tak niekedy tiez rozmyslam,ci to nebude tou stitnou zlazou...

anonym_24372

zuzana, house ma pravdu.Neber to na lahku vahu,hned sa tomu venuj,neprehlbuj problem zbytocne.Popytaj obvodneho doc. aby ti urobil sirokospektralny rozbor krvi.Na endokrinologii ti pomozu: nasadia urcitu davku hormonov a kvalita zivota sa ti okamzite zlepsi.(Inac teraz je vela ludi s podobnym problemom..).Do toho!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vela symptomov.. psychika? - Fórum - ZDRAVIE.sk