chceme a nemame .... :-(

polastra

Pocula si uz niekedy o metode One Brain?Viem o pripadoch kedy to zabralo. Ak je s tým spojený stres a ja sa veľmi snažim, potom sa nedostaví výsledok. Súhlasím s xyz. Psychika je hrozna potvora.

whee_ee

"preco" taketo názory uverejňuj v témach o tom, že deti niekto nechce:)

acera, hlavne sa pri sexe nesústreďte hlavne na to, či otehotnieš, ale užívajte si to s partnerom:).. fakt je to veľa o psychike, vravíš, že ste obidvaja v poriadku, takže niet dôvodu, prečo by sa to nemalo podariť, ak snáď nepatríte medzi nejaké výnimky, takže hlavne to milovanie berte ako prejav lásky a nie ako snahu o otehotnenie:).. uvidíš, treba sa upokojiť.. koľko párov už sa zmierilo s tým , že nebudú rodičmi a vtedy to prišlo:)... tak..a po milovaní tuším aspoň 15 min lež, nevstávaj.. kvôli spermiám... nech sa im tam ľahšie ide, hehe..držím palce!

preco

Ked sa to nedari, tak ti asi dieta nie je sudene. Bud rada, usetris si kopu starosti. Decka su len na ostaru. Radsej si uzivaj zivot!

/,/

Acerka, ak si neskúsila prírodné prípravky na báze aloe vera a materskej kašičky, veľmi ti to doporučujem z dôvodu, že to už pomohlo viacerým párom a tešia sa zo svojho dieťatka. Ak by si thela skúsiť, anpíš mi svoj email alebo zavolaj na 0903848498

alica7

acera, 8 mesiacov vobec nie je dovod na stresovanie ... ved do roka otehotnie len 70 percent parov ... je to este uplne v norme, co som citala tak po dvoch rokoch je uz dovod zacat intenzivne patrat po pricinach, i ked dnes ludia panikaria skor, lebo si to nechavaju na poslednu chvilu ... skus ci nemate nejaky systematicky problem s casom - napr. ze by bol partner vzdy raz do mesiaca tyzden na sluzobke..tak by sa mohlo stat, ze vzdy nestihnete plodne dni ... nechapem poznamku xyzaaa o 72 hodinovej prestavke ... praveze tych 72 hodin spermia prezije ... takze zena je ako-tak plodna 72 hodin pred ovulaciou a nieco po nej ... dokopy fakt malo dni a davat trojdnovu si prestavku v tomto obdobi je fakt luxus :)

xyzaaa

zopar rad by som ti poradila o ktorych viem:
ked budete mat pohlavny styk, tak majte aspon 72 hodinovu prestavku (spermie potrebuju aspon tolko casu aby boli schopne oplodnit vajicko, nemusis ale mozes sa riadit plodnymi a neplodnymi dnami, nie vzdy to vychadza a kazda zena ma inak plodne dni a zavisi to aj od dlzky, z polohy skus ty dole a partner na tebe a pod zadok si dat vankusik, stravovat sa pravidelne, nefajcit (to je dolezite aj u partnera aby nefajcil, nestresovat sa a skus na to menej mysliet... ked nic nepomoze tak skus napisat dr. jonasovi a potom uvidis. prajem vela stasia

acera

ale ked to sa tak neda ani nato tak zabudnut vzdy pred kramami len rozmyslam dostanem nedostnem... neda sa mi na to nemysliet