Je epilator dobra vec?

suns

smiii - no ja mam presne ten isty braun.. a myslela som si, ze chyba je v nom..ze ma pomale pinzety alebo co... ale asi nie, chyba je v mojej bolesti :) aky nastavec pouzivas? ziaden? alebo ten s tymi kolieskami ruzovymi? a pouzivas aj ten vankusik s mrazenym gelom? dakujem :)

smii

depilator pouzivam do 14tich. Je to super vec, nikdy by som si nohy viac neholila. Uz som mala viacere znacky a vsetky boli dobre. Teraz mam Braun Silkepil. Pokial ma epilator nejaka kamoska, tak si ho od nej pozicaj a najprv si ho vyskusaj, ci ti vyhovuje

whee

ahojte, aké dlhé na to treba mať chĺpky? .. ja som to pár krát skúšala a nikdy mi to nešlo dohladka :( .. akurát keď som si raz epilovala ruky, tak to bolo super hladké ako prdelka :D:D

Ďakujem :)

ivanana

tak ja som pred necelymi dvoma tyzdnami urobila pre mna dost podstatne rozhodnutie - dala si chlpky vytrhat kozemticke, pomocou horuceho vosku a pasov. nohy komplet od stehien az dole aj s palcami na nohach :-D nebavilo ma holenie, nikdy som nebola oholena dohladka, a uz o par hodin som skriabala ako smirgel. kedze moje nohy su "gorila s.r.o" musela som holit kazdy druhy den a mna to strasne uz otravovalo. kupila som po tej epilacii strojcek philips satinelle za 39 eur a vcera prvykrat sklabala a sklbala, bolest ako svina, ale nie taka ako ked mi to trhala ( som bola po zakroku normalne v soku...) ale som si povedala, ze to vydrzim, zatala sa, plakala pri tom aj smiala sa od bolesti. ale da sa to!!! povedala som si, ze to urobim a zatala sa. ide to. musim poznamenat, ze ja mam velmi nizky prah bolesti a chlpy hrube, cierne a strasne nahusto, fakt brutal! ale dala som sa na to, je to uplne nieco ine ako pri holeni! nemam vobec tu kozu podrazdenu, vzdy som mala po holeni zacervenanie, svrbenie,cervene bodky bolo vidno a teraz? ja si nemozem vynachvalit! az na tu bolest no :-/ a vydrzi to! sama to uz teraz po dvoch tyzdnoch vidim :-)

siu4

ved jasne,ze ta to zo zaciatku bude boliet.Najlepsie sa depiluje,ak sa predtym okupes,bude to o cosi menej bolestive a takisto pomaha ,ak si troska napnes kozu.
Uz sama musis zvazit,ci sa budes holit kazdy druhy den alebo sa odepilujes a mas na min.dva tyzdne svaty pokoj.:)