Marihuana a jej liecive ucinky

doubledog

ja som tiez dlho povazoval tie reci o liecivych vlastnostiach za dost nadnesene a prehnane.

ale odkedy poznam toho znameho, zmenil som nazor, trochu som si o tom prestudoval a zistil, ze pre niektorych ludi je to fakt pomoc.
a nie je horsia nez mnoho legalnych liekov.

Laurina22

Ja si raz za cas marihuanu dam,je to podla mna ovela lepsie antidepresivum ako lexaurin,neurol alebo podobne...

Aisha5

Ano doubledog. Ako kazda droga, alkohol, cigarety, alebo ine navykove latky, ti naozaj poskytnu prilezitostnu ulavu, ibaze ked z toho pretriezves, tak ti je dvakrat tak HORSIE AKO PREDTYM, pretoze bola narusena biorytmicka rovnovaha a telo sa takto pokusa zobrat si naspat to, co sme mu pocas tohto zasahu narusili. Jednoznacne to neprinasa ulavu pri problemoch. A ak ano, tak len v tej chvili, ked ju fajcis. Po skonceni za tento chvilkovy pocit uvolnenia zaplatis dvakrat tak tazkym stavom, ako si mal predtym. Radsej pretrpiet problem v triezvosti a pomalicky sa z neho dostat, ako sa takymto sposobom este viac zahlbavat do problemov a sposobovat si bezvychodiskove stavy.

dana660xz

juj a liecive ucinky: ziadne, jedine ak tak od bolesti, na uvolnenie, ale myslim is ze medicina ponuka aj nieco menej navykove a skodlive ako je marihuana

dana660xz

podla mna je marihuana zla. kazdy den mam pred ocami osobu, ktora na tomto fičí už 18sty rok. poviem vám "debilnie" zo dna na den :( velmi to meni cloveka. ak to nema viac ako dva dni, je z tej osoby psychopat a dal by si aj koleno vrat za sluka. proste to vypatlava a zabija vsetko v tej hlave...
ja som to tiez skusala a ako raz za cas je to podla mna fajn sa takto odreagovat, pre mna lepsie nez chlastat, na taky relax je to fajn, ale nie kazdy mesiac!

doubledog

jej liecive ucinky su vcelku dobre zname, a je dost ludi, ktori aj napriek ilegalite tuto rastlinu pouzivaju, kedze vacsinou nemaju alebo nepoznaju ziadne ine riesenie svojich problemov.

zosmiesnovat ich je podla mna dost nemiestne, su to ludia, ktori sa pokusaju pomoct si vlastnymi silami, nakolko lekari casto netusia, ako riesit ich problem.
odstranuju si tak cast svojho utrpenia, zlepsuju si svoje zivoty.
maju mat na to pravo.

a fakt, ze ini ludia hulia vela travy a potom im z toho prepina, s tym prilis nesuvisi. co s tym oni maju spolocne?

Aisha5

To ta tak vylieci, ze pri pravidelnom fajceni ti zacnu postupne odumierat mozgove bunky, a tymto sa ti okamzite znizi aj tvoje IQ a schopnost vnimat veci realne. Takze tym padom ani depresiu si potom nemozes uvedomovat... Ze liecive ucinky marihuany. Toto mohol napisat iba niekto, kto uz ma za sebou dost odfajceneho. :))

2bodka

gater je kkt,

tebe uz toho hulenia tusim aj mozog odchadza, lebo to ako skladas vety znaci o obrovskej diere v hlave! :D hanbi sa

doubledog

ja poznam cloveka, ktory uz roky berie antidepresiva, anxiolytika a podobne lahodky.
a uz mu velmi slabo zaberaju, pricom maju dost negativne vedlajsie ucinky.

momentalne jedine, co mu prinasa realnu ulavu, je marihuana.

gater je kkt

na trawu sa neda naviknut kamos hulil 12rokow a jedneho dna na druhi prestal takze gater je kkt a kvoli mariske este nikto nezomrel pozrite statistiky a nedasa zomriet na predawkovanie ked si niekto da wiac vyhrca sa a no problemo kkti