Marihuana a jej liecive ucinky

sweater

kraken ze trava je zdrava? si po sebe precitaj co si napisal, urcite aj sam usudis po prehodnoteni sameho seba, ze ti musi riadne slahat..

Kraken

Marihuana je super vec a mala by sa legalizovat...podla mna nema ziadny vplyv na mozog,pracujem ako mechanik,vecinou si dam rano prasky nech ma praca bavi a niak nevplyva na rozmyslanie cloveka.vela ludi hulicou odsudzuje a nazyva ich fetakmi a nechce s nimi nic mat...o mne to v praci vedia vseci,maju ma radi a som tam s 15tich mechanikou jediny ktory huli a hlavne jediny ktoreho stale chvalia ze som sikovny...a zisstil som ze je dobra na agresiu...niekedy som bol dost zly a ublizoval som ludom ale ked som zacal hulit je somna uplne iny clovek,som mily,napomocny a stale vesely a usmiaty...svet by bol krasny a bes nasilia keby seci hulily..ked dokazala trava mna zmenit s agresora jak som bol na anielka tak to dokaze spravit s kazdym...ale zistil som aj to ze ju nemoze hulit kazdy,poznam asi sto hulicou a vseci su v pohode ale jednemu mojmu kamosovy trava ublizila,zostal strasne vypatlany...ale ja hulim aj try krat viac jak on a neviem co je to byt vypatlany....byt kral sveta tak zakazem alkohol a nahradim ho ganjou lebo je to v rebricku slapsia droga ako alkohol a hlavne najebanym ludom jebe a su agresivny....a je to tak,stacy pozerat spravy a dam 10 eur kazdemu kdo bude pocut v spravach ze neaky nahuleny niekoho zrazil,zabyl alebo sposobil nehodu,verte ze to tam pocut nebudete lebo vecinou su ti ludia najebany alebo nevedia jazdit.mam odjazdenych vise 300,000km bes nehody a vecinou som nahuleny a spomalene reflexy?to je co?nech sa ten co to vymislel nahuli a potom nech kida na travu...myslim ze by si to rychlo rozmyslel..ludia,hulte a budeme zdravi,plny lasky a hlavne nam bude lepsie a tomu verte lebo to tak je...

Barbus 65

Marihuana je super lieciva rastlina s dlhou tradiciou, len v Cine ju poznaju 5000 rokov.To len farmaceuticka mafia z nej robi strasiaka a laicka verejnost to hlta aj s navijakom.Donedavna sa aj u nas hojne pouzivala,olej ale aj cela rastlina.Obsahuje ucinnu latku THC,ktorou sa daju liecit aj tie najtazsie choroby.Nie je normalne, ze si tvrdy alkohol dnes kupia aj deti ale ked najdu u vas marisku tak vas idu pomaly popravit. Dobry dokumentarny film o tom je RUN FROM THE CURE,da sa volne stiahnut z ulozto.sk alebo cz. Treba to zlegalizovat...

1OOfka

pretoze v tomto svete ide iba o prachy a kedze konopa je nenarocna na pestovanie (nie tam, kde je zakazana :P) a ma roznorode vyuzitie, mohla by nahradit kopec inych veci, ale potom by na tom ti hore nezarabali, cize takto je to jednoduchsie, proste ju zakazu kvoli jej "negativnym" ucinkom pri fajceni a bodka, to nezmenis... bohuzial

Tosko

POdla mna ma vela liecivych vlastnosti v history sa pouzival ako aspirin,saty a vela inych veci po sfajceny travy sa citis bez problemov a starosti je to rastlina z prirody preco hu nevyuzivat??? Bozy dar

sweater

vertigo ty si strasny borec, ked ti z toho rupne v gebuli potom sa budes radovat.. sak blbost davat na vobec niekoho rady, najlepsie vsetko otestovat sam na sebe, ze ano...

vertigo

tvoriť si názory podľa toho, čo mi povedal jeden známy, ty si teda hlavička, celý zákaz trávy je len komerčná záležitosť

kosa

Podla jedneho mojeho znameho, asi 90 percent co su na psychijatijach v londyne fajcilo ci fajci marihuanu.

nedoporucujem.

MAJO1111

Najlepsie je podla mna nepit , nehulit ,nefajcit ale keby som si mal vybrat aby okolo mna behali alkoholici alebo hulici tak radsej hulicov ...oni su aspon kludny nevyvolavaju bitky a nenicia verejne priestory a su urcite nebezpecnejsi za volantom ako fajciari marihuany