Marihuana a jej liecive ucinky

roccky

chcem kupit semienka,ma sclerosis-multiplex,uvadzaju sa dobre vysledky pri tejto chorobe,uzivanim tejto rastlinky,ma niekto skusenosti?dakujem...

nefetuj

taliansky vedci :
Z pomedzi mnohých jej pozitívnych vplyvov na zdravie spomeňme aspoň pomoc pri liečbe nádorových ochorení, epilepsie, bolestí chrbta a vraj aj roztrúsenej skleróze. Z konope sa získava aj olej, ktorý sa používa na kozmetické účely, pričom má veľmi priaznivé účinky pri boji s viacerými zákernými kožnými problémami.

nefetuj

takže ludia ktory to v živote neskusili nech su ticho lebo hovno vedia, trava tlmí bolest a ako aj mojho suseda brat to dostal od doktora aby mohol chodit, prečo to odsudzujete ked to jedine niekoho dokaže postavit na nohy, tragedia trava čo je rastlina čista priroda, ver tomu že lieky a cigarety ti ublizuju viac jako trava, a tuto niaky tupec ta nazve fetak, vieš čo je fetovanie ? spytaj sa syna od čoho ma biely nos, a potom sa nabažajte do ludi ktory vas prakticky..............maju u riti.........peace

lost

milovna

lóóóól tak tomu hovorim sebavedomie :D

mozno si normalna, ale tvoje pluca a ani pecen by som teda naozaj nechcel :D

medical user

je to proste vseliek to je na marihuane to najlepsie mam to odskusane na sebe no alcohol no cigarets only cannabis odporucam

kedviestakjo

Marian6663

LEN TAK PRE INFO - si jeden z tych odporcov ktori o tom vedia uplne(s prepacenim) prd.
1. V Holandsku sa rusia iba tie podniky ktore su IBA v blizkosti skol. a btw nie je iba Holandsko ktore ma dekriminalizovanu marihuanu. Predpokladam ze take slovo pocujes prvy krat.
2. VIES SI PREDSTAVIT ZE BY TA VIEZOL --->OZRATY