Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

močové cesty

Príspevok v téme: močové cesty
-katka-

Potrebovala by som od Vás radu. Od malička som veľmi náchylná na močové cesty. Stačí, ak som trocha zle oblečená alebo ma prefúkne, sadnem si na studenú zem a pod. a hneď som prechladnutá, bolia a režú ma močové cesty. Asi pred dvoma týždňami ma tiež veľmi boleli močoveé cesty a kríže, tak som snažila teplo obliekať, vždy hrubé ponožky, dlhé tielka. Pila som 2 dni 3 X denne urologický čaj, potom som dostala menzes, tak som brala Panadol a dnes mi akurát skončil. Z tých bolesti už ostali len naozaj také slabunké, ale ešte ich občas cítiť. Rozhodla som sa, že začnem brať brusnicový čisto prírodný extrakt a budem naďalej piť urologický čaj. Lenže o čo ide, stále si všímam, že môj moč nie je čistý. Akoby bol mierne zakalený. Asi to s tým bude súvisieť, tak by ma zaujímalo čo by som mala robiť, čo to znamená a či je nutné ísť k lekárovi. Vždy, keď mám tieto bolesti, snažím sa to riešiť bez lekára, pretože viem, že ten mi hneď predpíše antibiotiká a mne sa to vďakabohu doposiaľ podarilo vyliečiť aj prírodnou cestou. Takže ak poznáte nejaké prírodné veci, babské rady, prosím, napíšte mi ich a ak viete, poraďte mi čo ďalej. Ďakujem, Katka

elzza

Nechcem pedbiehat bez vysetrenia ale pravdepodobne antibiotika su nevyhnutne, pretoze v prvom rade treba vysetrit moc, podla bakterie treba nasadit antibiotika, ktore su na tu bakteriu citlivé a až po ich vybrati treba dodrziavat tie preventívne opatrenia ako su brusnicove, urologicke caje, teplo sa obliekat atd.... Pretoze bez tých antibiotik pokial nieco v moci maš to nevylieciš. Samozrejme pokial moč bude negatívny ostan pri tých preventívnych opatreniach, lenže ked sa Ti to takto dlho taha s najvacsou pravdepodobnostou to mozes doviest do chronickeho stadia, pokial sa to poriadne neprelieci.

vsevedka

Dôvod mierne zakaleného moča môže byť aj bielkovina v ňom. Skús si zohnať testovacie papieriky na moč, na orientačné vyšetrenie moča, keď ako píšeš nechceš ísť k lekárke.

-katka-

A ešte som zabudla, bola by som veľmi rada, ak by sa k tomu vyjadril aj RNG. Hlavne ma zaujíma čo ten moč signalizuje a či to nie je niečo vážne. Ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

močové cesty - Fórum - ZDRAVIE.sk