panicky strach zo zubara!!!

bozica

ja tiez mam vacsi strach z vrtania ako z trhania mne este len rastu zuby mudrosti...takto zubarka ako zena ma mensiu silu a dlhsie taha...mne trhali 2 stolicky a stale som isla za zubarom ten bol sikovny a rychlo to islo kus mnou zakyval sestrcka taka silna nebola zeby ma az tak drzala no v pohode vytrhol... to skrypanie je hnusne ako zvuk to hej :-) no zbytocne sa pytas take veci len ti strach vacsi nazenieme :D

jajka001_

no lahke to nebolo zubarka bola riadne utahana ked skoncila :)) aj ja, aj ked menej :)) no nebolelo az trochu neskor potom ked sa to hojilo ale tak v pohode. ja som tie zuby mala uplne horizontalne, nie vertikalne,a smerom von z ust, takze sa tam nemohla ani lahko dostat. najhorsie bol na tom ten zvuk :))) ale v pohode naozaj nebolelo to, viac sa bojim vrtania

bozica

strach je niekedy vacsi nez ta bolest :-)a ja som tiez velky bojko ale nad takymi vecami fakt netreba uvazovat len ist pretrpiet par minut...

jajka001_

lara wendy tak zmen zubara. mal pockat ci ti ta injekcia zaberie. mne uz tahali obe horne zuby mudrosti, riadne pokrutene, a nebolelo to. treba to vediet spravne urobit.

lara wendy

no diky za povzbudenie ako ja som bola u zubara tak pred 3rokmi trhal mi zub ale mala som to cele napuchtute a ta injekcia mi az tak nezabrala ale dalo sa to vydrzat ak som zavrela oci a tak ale mam skor strach ze mi bude musiet niekedy trhat zub mudrosti a s tochto mam velky strach ze by to bola bolest a dlha zalezitost a co ak ta injekcia nezaberie..lebo ja uz idem do zubara ak uz tab.nezabera

nebojsa

Bozica ma pravdu.Moja reč.Prestaňte blbnúť a panikáriť,jednoducho sadnúť do kresla zavrieť oči,otvoriť ústa a oddychovať!

nebojsa

Neblbnite!Podľa mňa by ste sa radšej mali báť tej narkozy.čo ak sa z nej nepreberieš?.Nie je lepšie vydržať chvíľku vrtania,alebo trhania.Ve´d dnes si už môžeš priplatiť anestézu(lokálnu)a stou to vôbec nebolí.Viem o čom točím,predvčerom mi trhali zub.pPred mesiacom mi ťahali nerv a nebolelo...

bozica

ja ti poviem ze ja tiez mam strasny strach ako zo zubara tak zo vciel ale zas to netreba az tak prehanat. musis na to mysliet ze ti zubar chce dobre... pichne ti inekciu a nebudes nic citit iba kus... to uz fakt prehanate s tym uspatim :-) to by si musela isto navstivit aj psychiatra a tak a neviem stoji ti to za to? isto by to cele nebolo najlacnejsie...pekne chod k zubarovi povedz nech je jemny nech ti da injekciu a ono ti to rychlo spravi...