Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Garnier mineral deodorant

veryyyyyyyyy

aj ja mam garnier mineral a som spokojna. mne nivea nevyhovovala z hladiska vone lebo nemam rada tie ich typicke vone lebo mam pocit ako keby prerazala moj parfem :D
neviem s tymto garnier som dost spokojna...aj pri treningu drzi sucho

sigrid

garnier mineral u mňa nezabodoval..potila som sa a vôňa vyprchala rýchlo a to som mala ten akože najsilnejší..moja jednotka je už dlho nivea pearl&beauty, na fa rice dry mám vcelku dobré spomienky, dove klasický vydrží voňať niekoľko hodín krásne...no vynoril sa mi v spomienkach taký priesvitný gélový lady speed stick, ktorý som používala ešte dakedy v 16-tich a bola som s ním spokojná..každému zapasuje dačo iné..no veľakrát tuná spomínanú rexonu rada nemám..spreje nič nevydržia, no tie malinké tuhé sú skutočne fajne

sklamanna

Nemas zac dakovat,MELLINDA.Rada som pomohla. Mne fakt najviac vyhovuje REXONA ato aj vonou. Ta modra je super. Ako puder vona, tak jemne. Aj ta pomarancova nie je zla, iba sa mi zda dost silna a prenikava vona.
Ruzovu som este nemala, ale predavacka mi povedala, ze v tom mini baleni byva aj ta farba, len momentalne bola vypredana, takze si pockam a kupij na skusku aj tu. To je fakt super tie mini balenia. Stoji to malo, vsak co je to 18 SK /neviem rychlo kolko je to euro/ a clovek vyskusa a podla toho sa rozhodne, ktora vona mu sadne a potom si moze kupovat aj tie velke, 40g balenia, nie? A inac male su aj prakticke ci uz do kabelky, na cestovanie, dovolenku...
A tiez, ked sa cloveku zunuje jedna vona, moze si ,ked ju vykazi kupit zase inu. Ono to mini balenie vydrzi tak necely mesiac...
Ved to by mohli vyrabat aj v inych znackach take male balenia, nielen REXONY.

mellinda

Sklamanna, diki moc, asi aj ja to budem skusat takto v malom. Tu sedu som tusim uz mala, modru zatial nie. Lenze teraz sa mi to uz nakopilo, najprv som si kupila sprej Fa Rice Dry, ale nebola som s nim spokojna, prilis slabe na mna, potom ten tuhy Garnier, ale ani to nic moc, tak teraz mi stoja na policke v kupelni. Takze ta rexona bude musiet este pockat a nejak musim najprv toto dorazit.

sklamanna

MELLINDA,ja pouzivam stale iba tuhy antiperspirant. Gulicky mi vadia, castokrat mam pocit, ze sa lepia. A sprey? To je o nicom. Ten ta od potu neochrani. Ja pouzivam momentalne Rexonu s modrou fajkou. Ta vona sa mi velmi paci. Akurat pred par dnami som si kupila na skusku este 2 a to sivu a pomarancovu. Vies, mali ich v takych mini baleniach po 20g a kus stal 18Sk. Tak ta pomarancova-citrus nie je zla, ale ma neoslovila a ta siva-ta je tiez Ok. Este byva aj ruzova a tusim zelena? Ale tie som este neokusila. Ta modra sa mi paci zatial najviac.
To je dobre, ze predavaju aj take mini balenia. Aspon otestujem a ak ma to neoslovi, viacej nekupim. A tych 18Sk, to nie je tak vela ako keby som kupila riadne, velke balenie za cca 100 Sk a potom by som bola sklamana. Bars by vyrabali v takych baleniach mini vsetky antiperspiranty.Clovek by aspon vyskusal a ak by bol spokojny, kupil by si vo velkom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Garnier mineral deodorant - Fórum - ZDRAVIE.sk