Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Garnier mineral deodorant

mellinda

Sklamanna a ktoru vonu Rexony mas? Lebo ja som ju pouzivala uz dost vela rokov, ale tie vone sa mi uz trochu zunovali. Nie je teraz nieco nove nahodou od Rexony? Aj tuhe deodoranty?

halooooo!

Silvinka14-- tak si ten Driclor objednaj z internetovej lekarne! ved sa to tu uz napisalo asi sto krat!!

ludia, co necitate??

sklamanna

Presne tak, ako pise MELLINDA. Ja som tiez VELMI sklamana. Kupila som si tuhy antiperspirant-sport, proti stresu,nadmer. poteniu...Vysledok nulovy. Spotila som sa hned a ani vona sa mi nejak nepozdava, je velmi slaba. Sklamal na na plnej ciare. Vyskusala som uz hadam vsetky znacky a tento vysiel ako NAJHORSI. Prve miesto ma stale REXONA. Sice sa potim aj pri nej, ale nie az tak a co sa mi paci, krasne vonia.

mellinda

Moje hodnotenie po tyzdni pouzivania tuheho deodorantu Garnier Invisi Clear = sklamanie. Neviem, kde vyrobcovia prisli na scestnu garanciu ochrany 48h. Uz po par hodinach citim zapach potu, je to totalne slabe. zase raz som sa presvedcila, ze niet nad Rexonu, ci uz v tuhej, alebo sprejovej podobe. Tymto reklamnym tahom sa neoplati verit. A to som doteraz s kozmetikou Garnier bola velmi spokojna, ale len s radou na plet.

Silvinka14

Ja som mala Garnier proti stresu, horucave, a spotru a pomahalo mi to iba mesiac ale bolo to uzasne....myslela som si ze je to tym, ze uz konci a tak som si kupila novy ale aj tak uz to nefunguje.... som zufala.... a ani driclor si uz kupit nemozem lebo vraj ma na celom Slovensku vypadok.... :(

Sirius

kupila som si ho tento tyzden, normalka, ako akykolvek iny sprej. Ale je samozrejme (ani som nic ine necakala) ze 48 hodinova ucinost je o.jeb...

linduska

ja som s tymto antiperspirantom velmi spokojna.mam gulicku a a myslim si ze je ovela lepsi ako nivea ci rexona.rexonu som pouzivala dlho a asi stratila svoj ucinok a vyskusala som viac druhov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Garnier mineral deodorant - Fórum - ZDRAVIE.sk