Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KOKOSOVY OLEJ

wikush

ja som si kupila kokosak ako organic virgin coconut butter, dufam, ze to je to iste ako olej.. mam to proti kandide a nemozem sa ho nabazit.. vsade uvadzate ze 2 az 3 lyzice denne, ale ja si nemozem pomoct, popritom co teraz jem a pijem, je to uplna pochutka.. nemozem sa nim ani natriet, lebo ma drazdi jeho lahodna vona a hned aj bezim po nho do chladnicky.. takze sa snazim pit vela tekutin, aby som uz na nic ine nemala chut :} a nepriberala zbytocne

RNG

Kokosovy olej je prirodzena zivina, hojivy, prestupujuci dokonca cez kozu a samozrejme sa moze pouzivat na vsetky problemy sliznic, vcitane vaginalnej lubrikacie. Inac je dost silne protiplesnovy a ciastocne aj proti inym mikrobom, takze je to okrem vyzivy aj ochrana.

RNG

do nosda a usi, zmes s praskovym cukrom na zrychlenie hojenia ran, vcitane diabetickych vredov a orvorenych krcovych zil.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KOKOSOVY OLEJ - Fórum - ZDRAVIE.sk