Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

RNG

Pravidla tohoto fora nedovoluju uvadzat zdroje roznych doplnkov, povazuju to tu za nedovolenu neplatenu reklamu.
Takze si ich musis hladat sama na Google.com kde najdes plno distributorov, zoalbohu vsetko prakticky v zahranici.
Jeden z pomerne dobrych je iherb.com
hlavne pre to, ze ma najlacnejsie postovne na Slovensko.
Ja osobne ppouzivam vyrobok firmy Arizona Health, chaparal, 500 mg kapsule.
Inac antiviralne su aj ine, pozri cez Google.sk zadanim rng herpes na rozne ine prostriedky na zvysenie viralnej imunity. K tomu musim pridat aj novsie ako citral, monolaurin a zivicu zo stromu Croton Lechleri pod menom Sangre de Grado/Drago, tiez znamu ako "dracia krv"
Nezabudaj, ze napriek roznym virusom v tele rakovinne premeny na krcku maternice mozno zastavit vytazkami z kapustovin ako DIM(200 mg) a I3C(600 mg). Tieto su uzitocne v boji aj proti inym hormonalne zavislym rakovinam tj aj ovela castejsej rakovine prs.

A znova tu opakujem, treba si dodavat zinok, selen, jod, vitaminy C,E a D-3, to kazdemu pomoze v roznych procesoch v tele, vcitane imunit.

chaparral

ahoj RNG, kde by som mohla kupit ten chaparral? tiez mam hpv vysokorizikove, vraj normalna cytologia je ok, este mi robili p16, no som zvedava. Som si kupila selezin a pijem aj aloe vera 2x denne. snad to pomoze.

:(

dobry den , zasa ja :) pouzivam teras liek na imunitu SYNBIO=IMUNOGLUKAN ma snim niekto skusenosti? pomaha? nechcem zbytocne vyhadzovat € diki za odpoved, prestal som fajcit zdravo sa stravujem čajiky, ... :) Momentalne mam kondylomov az az asi 40-50 malych pidivyrastkov :D za tyzden sa pojde k chirurgovi rezat :D to bude masa :D treba to brat optymisticky :D schudnem par gramov :D
Za odpoved Dakujem :)

RNG

Nechapem ludi, co si nezvysuju viralnu imunitu, najma ked zistia ze maju nejake velmi skodlive virusy v tele. Vyckavat, nez ta poskodia pripadne riskovat, ze nakazis aj druheho je podla mna velmi nezodpovedne a nespolocenske.

:(

Nazdar , no pravdepodobne to mam aj ja :/ pohlavnym stykom som to urcite nemohol dostat takze nechapem preco prave ja, preco a ako som to mohol dostat :( najhorsie je ze jedna baba ma lubi a aj ja ju a velmi :( ale dakujem bohu ze som to zistel a nemal pohlavny styk snou lebo keby som ju nakazel asi by som spachal samovrazdu :( teras som sa snu rozisiel je mi hrozne ale zivot musi ist dalej hadam bude stastna sniekym inym aj ked ju to asi boli viac kedze nepozna dvovod preco ju nehcem :(

richard77

ahojte , potrebujem od Vás radu .Objavili sa mi na konečníku genitálne bradavice.Najskor som to vážne nebral , myslel som si , že mi zmyznú ,no neskor sa objavili viac. tak som vyskúšal DUofil , ktorý nezabral , teraz som si kúpil INDONAL , no obávam sa , že nezaberie, beriem ho len 3 .deň no nechcem zbytočne vyhadovať peniaze. Prosím poradťe .

RNG

antiviralnych chemickych liekov je hromada, zialbohu ani jeden nevylieci zarucene HPV, hoci mnohe mozu pomoct, ale zialbohu prakticky vsetky maju velmi vela a pravdepodobnych skodlivych ucinkov, preto ich lekari pouzivaju len ked nemaju ine vychodisko a situacia je krioticka. Pozri zoznam na vikipedii aj ich ucinky.
en.wikipedia.org

kitty86

sona treba sa opytat gynekologycky az po kolkom ockovani by bolo rozumne zacat s pohlavnym stykom nakolko sa ti teraz vytvaraju protilatky a opakovane prenasanie virusu od partnera (ak ho prenasa on)by to mohlo pokazit. Navyse ten virus mas takze telo s nim musi teraz bojovat aby sa ho zbavilo. Tak kazdopadne bacha dokym nemas dostatocne vytvorene protilatky.