Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

monnky

dobry den chcem sa spytat ..idem na operaciu za dva tyzdne..ide o mojho priatela ze ak by mal aj on Hpv virus ako sa to da liecit a ci mu to ostane je strasne malo o tom pisane totiz.dakujem

lea23

ahojte, mam 24 a tiež mi asi pred mesiacom diagnostikovali hpv. prvé dva týždne boli strašné, keď som začala čítať, čo to vlastne je a čo to spôsobuje. Môj gynekológ mi potom vysvetlil, že neradi robia testy na hpv, lebo to pacientky len zbytočne stresuje- čo je pravda, a že to ma veľmi veľa žien a celý život o tom ani nemusí vedieť a že zdravý organizmus si s ním poradí, ako s hociakým iným a potom by si mal vytvoriť imunitu.Vitamínky a nejaké prípravky čo sa tu už spomínali,by mali tiež pomôcť.Hlavne žiaden prehnaný stres :)

partner

ahojte.cpocula som,ze sa pri viruse hpv odporuca zmena partnera,co je pre mna nemyslitelne..neviete mi niekto o tom povedat nieco blizsie?

RNG

mia, Indonal obsahuje ucinnu latku I3C, vytazok z kapustovin. Tento posobi v tele proti vzniku roznych predrakovinnych a rakovinnych tkaniv.
Kapustoviny a ich vytazky su vhodne pre kazdeho.
Jedna z dalsich ucinnosti v tele je vytvaranie menej estrogenu z testosteronu, tj tym sa mnohe procesy(aj rozne rakoviny) v tele potlacia a telo ma viac energie.
Preto sa vytazky z kapustovin(I3C a DIM) odporucaju aj starsim muzom, lebo v sucasnosti je v nasej strave privela latok napodobnujucich estrogenym a tym viacmenej "kastrujucich" starsich muzov, kde nedostatocne hladiny testosteronu(to plati aj na starsie zeny) nam odoberaju energiu.
Co sa tyka potlacenia cinnosti virusov, na to zialbohu Indonal nie je dokazane ucinny. Na to treba antiviralne, co som tu mnohokrat menoval v podobnych temach:
dufam ze posledny krat ich menujem, zhruba zoradenych podla ucinnosti
Selen, zinok a probiotika radim kazdemu, kde to nestaci tak dalsie
L-lysin, aloe vera, Baza, echinacea, astragalus,collostrum,GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, lapacho a nakoniec chaparal.
Spominane pred tym huba chaga a betulin to zialbohu neurobili na trh, niekto ich ucinne blokuje.
Samozrejme zase je tu otazka ucinnych davok, primale samozrejme nepracuju.

mia

Dobry den, mam 24 rokov a som tiez jedna z tych "vyvolenych", ktorej bol diagnostikovany HPV virus(high risk)...Mam otazku, akymi tabletkami sa moze preliecit moj partner?Spomina sa tu, ze muzi sa na to neliecia,ale je napriklad Indonal vhodny aj pre muzov?Opatrnosti nikdy nie je dost...Dakujem velmi pekne za odpoved:)

samanta

ja mam dobru spravu-HPV som mala zisteny pred 4 rokmi obidva typy- high risk aj law risk, gynekolog povedal, ze na to nie su ziadne lieky. asi po roku mi v testoch vysiel law risk negativny a teraz uz nemam ani jeden, takze sa toho da zbavit. nebrala som ziadne lieky

kukku

dobry den, ja dostavam zapal mocovych ciest velmi casto a casto som ich nemala uplne doliecene, teraz uzivam antibiotika nejaku dlhodobu liecbu, taktiez mi bol zisteny HPV virus.
chcela by som sa opytat, ked mam neustale vytoky, je to sposobene prave tym zapalom, alebo je to tym HPV virusom, moze sa odo mna nakazit aj partner, tym vytokom??

RNG

Kedze chlapom HPV tiez skodi a mozu dostat rakovinu hrdla napr z niektorych virusov(a aj rozne ine virusy), treba im zvysovat viralnu imunitu tak isto ako zenam.
Pri utoku silnymi davkami, pri udrzbe imunity pravidelnymi mensimi davkami alebo latkami s jemnejsim ucinkom.