Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

RNG

Pouzivajn to aspon 3 tyzdne, potom mozes prejst na rozne miernejsie antiviralne.
Samozrejme kazdemu odporucam selen, zinok a probiotika, ci maju problemy alebo nie.
Dobry antiviralny pomerne ucinny je napr astragalus, ktory mozes brat dlhe mesiace a je to zaroven dobry adaptogen..
Tiez baza, pripadne L-cystein a aloe vera.Echinacea sa neda pouzivat stale.

No a samozrejme niekolko gramov vitaminu C je dobre pre obranu a funkciu tela kazdeho.
.....
Takze mas na vyber a odporucil by som ti nespoliehat sa len na jeden jediny doplnok.
Jedine, ako poznas ako ti to zabralo je citologia, (Pap smear )

mikri

Este sa chcem opytat kedze som vydata tak aj manzel musi mat HPV takze co by si odporucil jemu na preliecenie tiez chaparal? a davkovanie rovnake? ako dlho by som mala doleuvedene uzivat?

RNG

mikri, klikni si na reklamu vedla na pravo, Doplnky vyzivy(RNG) , su tam nove cisla.
Najsilnejsi na virusy je chaparal, treba si ho pytat. Davkovanie je 2x1 gram
Samozrejme kazdemu radim aj selen a zinok a probiotika s Lactobacilom Bulgaricus.To pre to, ze to vlastne kazdy potrebuje.
Az sa ti znizi citologia z CIN 3 na CIN 1, si z toho von.
To cislo znamena, kolko virusov ti v citologii nasli.
Avsak nikto ti nespecifikoval, o ake virusy HPV sa jedna a len niektore z nich mozu viest u niekoho k rakovine.
Az by si mal;a infekciu z tych rakovinotvornych, odporucal by som ti brat okrem antiviralnych aj prostriedok zabranujuci vzniku znetvorenych buniek=dispazii. Doma je na to bezne predavany Indonal(obsah I3C okolo 300 mg).
I3C a DIM su prostriedky(vytazky z kapustovin) ktore su ucinne proti rakovinam, a tvoreniu predrakovinnych utvarov.
Z mojej literatury davky odporucane su 2x300 mg, na Indonale tvrdia menej.

mikri

RNG ked zavolam na to mobil. cislo to sa dovolam do ktorej predajne v Blave ci do Lucenca. A na tom tel. cisle mi budu vediet poradit ake preparaty su pre mna vhodne? HPV Cyto 3b. Maju rovnaky prehlad ako ty? Ty si mi uz pisal nejake produkty...

riuš

ahojte.. prosíím poradte, čo na bradawičky na intímnom mieste! mám ich už asi mesiac a nemiznú..dosť to swrbí, pohlawný styk som ešte nemala..newiete, čo môže byť príčinou ich wzniku ?? dakujem..

RNG

Dievcata, brante sa proti virusom, nevyckavajte kym vam znicia telo!
Ci vam ich zistia alebo nie, mame ich v tele plno a kto sa nebrani, na to moze doplatit.
opakujem antiviralne:
selen, zinok , vitamin C, niektore probiotika, aloe vera, l-cystein, baza, astragalus, echinacea, GSE, oreganovy olej, extrqakt z olivovych listov a extra silne:
chaparal(larrea tridentata), Befungin a betulin.

zuzulafazula

veru aj ja by som sa chcela spytat, ci sa da vporiadku otehotniet a aj donosit dietatko, v pripade ak je zena nakazena HPV...

curly

Robili mi v novembri konizaciu krcka maternice, az po tomto zakroku som sa nejak rozhybala a zacala sa o seba viac starat, zacala som brat prirodne doplnky atd. Po dlhom cakani na vysledky z cyto som sa dockala...zial spravy nie su najlepsie. cytologiu mam 2-3 bez akjekolvek zmeny od posledneho vysetrenia, HPV test mi zatial nerobili /apropo kedy by sa malo znova spravit toto vysetrenie??/, povodne som mala 3b, co je sice zlepsenie, ale tento isty vysledok 2-3 som mala uz mesiac po operacii v case ked som este len zacala brat doplnky vyzivy. Hmmm, tak v tom teda pokracujem??, dalsia kontrola o 6 mesiacov...

zena

na stránke liga proti rakovine je o hpv dosť popísané v poradni, týmto vírusom je nakazené množstvo ľudí, nie je to nič vážne, len treba chodiť pravidelne na cytologický ster, keď je ten v poriadku, tak sa netreba báť.