čo robiť?

Príspevok v téme: čo robiť?
???

Mám alebo nemám priateľa? Po viacerých po sebe nasledujúcich škaredých hádkach som sa s priateľom rozišla. Lenže vzťah sa ešte neskončil definitívne - stretávame sa, telefonujem si a pod. , lenže ja to beriem ,že je koniec, ale on si mysli a správa sa ako by sa nič nestalo. Takže vlastne neviem čo robiť? čo je vlastne medzi nami? v podstate by som chcela počuť, čo robiť? aj ked asi to čo som napísala je nejasné, ale za všetky názory vďaka

slusny_muz

No tak to je dost divne. Ty ho vlastne nechces, ale ked teda si uz snim tak ti je dobre. Zaujimave, vies co si myslim. Ze ty chces nieco na nom zmenit, alebo na vztahu a dufas, ze on si vstupi dosvedomia a budete mat krasny vztah. No neviem u mna ked je rozchod tak je rozchod.

???

len to sa nedá len tak ľahko, ja už mu to neviem ináč vysvetliť, občas sa mi zdá nechápavý, nedvíham tele, obmedzujem stretávky, ale keď som s ním tak mi je dobre

slusny_muz

No tak asi si sa nerozisla, ked sa s nim dalej stretavas a on to berie ako keby sa nic nestalo. Za 3,5 roka by si mala vediet ci to ma perspektivu alebo nie. Ak si presvedcena, ze to nema perspektivu, tak to skonci definitivne. Mozes sa s nim stretavat aj potom, ale musi byt obom jasne ze ide uz len o kamaratsky vztah.