Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: operacia oci laserom

Príspevok v téme: operacia oci laserom
iv_annnn

Je tu niekto kto odpovie ci operacia oci laserom u plusovych dioptrii - jedno oko +6 a druhe 6,5 je mozna? Na citanie su tie dioptrie 7 a 7,5. Cital som niekde ze by ta operacia nesla az na nulu D.Ale ostali by mozno 2D.Chcel by som vediet ci je nejaky kvalitativny rozdiel nosit okuliare s +2D alebo +7D Neviem si to predstavit ako by to potom bolo s videnim. Je tu niekto kto podstupil podobnu zmenu?

ojka

spolužiačka mala tiež velmi silné dioptrie a nosila "čočky", pred pár mesiacmi bola na tej operacii a teraz vidí perfektne, a vidí ešte lepšie než ja (: len jej povedali, že to nie je na stálo, že po roku, po dvoch sa jej to môže zasa začať zhoršovať, ale zasa nemusí...

učiteľka

magy, ty si mal ale zrejme minusove dioptrie. pri plusovych je naozaj problem vykorigovat na nulu a 7 dioptrii je prilis na taku operaciu. dolezity je ivan aj tvoj vek. kym pre kratkozrakost sa odporuca operacia po 18. roku veku, pri dalekozrakosti sa odporuca az cca po 35. roku. ivan, skus napisat pani dr. do poradne OKO tu na zdravi, urcite ti dobre poradi, kedze sa specializuje na laserove operacie.

magy357

ja som mal sice mensie dioptrie ked som siel na Excimer, ale vraj to funguje az do skoro 10D. treba sa rovno spytat v ambulancii alebo kde to robia ako to je. POdla toho co pises, by si nemal mat problem po operacii mat aj takmer nuly.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

operacia oci laserom - Fórum - ZDRAVIE.sk