Vytok ako priesvitna želatína

zufalocka

efe

to vazne?? snad mas pravdu, lebo nidky som o tom nepocula a ani sa mi to doteraz nestalo- mohlo by to byt pre to, lebo je to po par rokoch prva ovulacia bez HAK? nedavno som vysadila, mam prvy mesiac bez nej.

zufalocka

v prvom rade sa ty hanbi za tvoj pravopis.

a neviem, co to bolo, ten vytok, uz to nemam, nikdy predtym som to ani nemala.. hrozne som sa zlakla..

a co sa tyka zenskych problemov, tak po prve, chlapom do toho nic a po dalsie- ako to mam nazvat, aby to znelo chutne? akykolvek zensky problem moze zniet nepekne, co uz, kvoli tomu to sem nebudem pisat? alebo, kvoli nejakym chlapom, ktori su asi nejaki uchylni, ked zabludia do zenskych problemov?

stvrta

ako sa to chlapom da necitat, ked je uz nazov temy na grc. ani ju nemusia otvarat...
hambim sa za niektore zeny :(

limetka335

prečo ju takto odpisujete? a vôbec pokial sa chlapovi z tohto dvíha žalúdok nech to nečíta.... má problém tak jej poraďte... a ked poradiť neviete nestarajte sa do nej.... vyhladávanie v témach nefunguje a každý výtok je iný...
zufalocka ak sa ti to stalo prvý krát možno to nie je nič vážne... netuším z čoho by to mohlo byť... počkaj jeden dva dni a uvidíš či to prestane.. ak nie chod k lekárovi... možno si len prechladla alebo také niečo