Cvicenie+zmena stravy-priberanie!

Príspevok v téme: Cvicenie+zmena stravy-priberanie!
zuzz

Ahojte.Presne pred 2 mesiacmi som zacala chodit do fitka.Chodim tam pravidelne 3-4 krat za tyzden,nevynechavam.Vzdy si odmakam najskor stroje na spevnenie vsetky partie a potom pol hodinku,hodinku,niekedy 20 minut kardio.Okrem toho ze chodim cvicit som si upravila aj jedalnicek.Trosku.Ale snazim sa.Ale stale sladkosti.Fakt som si ho upravila len trosku.A aj napriek tomu nechudnem,ale priberam.A nie len na vahe-*to by mohla byt tahsia svlaova hmota ,ale ja na bruchu.Pekne to vidno.Som zufala.Potrebovala by som nejaku kamosku ,ktora by chudla so mnou.mAM 168cm a 58-60 kg.Chcela by som mat takych 53-4.Je to mozne aj nedrastickou dietou?Dakujem

erka

Som na tom podobne aj s váhou,výškou chodím pravidelne 3 x na aerobik neschudla som ani kilo chodím už cvičiť dva roky ale aspoň ma nebolí chrbát to je jediné čo mi pomáha stravu som tiež trochu upravovala ale mám problémy so žalúdkom som často nafúknuta a to mi asi vadí najviac ak prídeš na recept ako dať dole aspoň tri kilá tiež ma potešíš

ale

ale fitko nie je na chudnutie, ale na spevnenie svalov a udrzanie figury.. a to s tvojim jedalnickom neznelo velmi presvedcivo!!wkbm