Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazoba na srdci a dusi.. Choroba.. Pre tych, co sa trapia..

Príspevok v téme: Tazoba na srdci a dusi.. Choroba.. Pre tych, co sa trapia..
monica

Preco, preco je to tak ? Ste stasny, zijete svoj zivot a zrazu vam, alebo niekomu z rodiny, blizkej osobe diagnostikuju tazku chorobu... ? Preco... :( Obrati to cely zivot hore nohami, a ja neviem ci sa budem vediet s tym vyrovnat...

(aby som to trochu upresnila a vedeli o co ide, mojmu ocinovi mozno diagnostikuju tazsiu chorobu obliciek, neviem este nic, ale... Uz len to cakanie na vysledky a co dalej.. )

Tak zakladam toto, pre tych, ktorym je tazko ako mne.. Tazko na srdci...
Na vyrozpravanie... Ak ma niekto taku potrebu...

lea

neboj sa. mne raz oznamili hrozivu diagnozu iba fuserstvom jedneho lekara a pomaly som sa pripravovala na odchod z tohto sveta. boli to 2 mesiace hrozneho stresu a nakoniec sa to ukazalo ako omyl.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tazoba na srdci a dusi.. Choroba.. Pre tych, co sa trapia.. - Fórum - ZDRAVIE.sk