boky a zadok

Príspevok v téme: boky a zadok
riecanka

ahojte, mam mensi problem s bokmy a zadockom. zadok mam dost velky, a boky velmi siroke, pri com urcite sa z nich da dat dole, lebo bedrove kosti mam uzkue, blizko pri sebe, no a vidno ze je to proste tuk :) celkovo mi zvysok tela nejak nevadi, nie som chuda, som trosku buclatejsia, no vadi mi ten zadok a boky, lebo si kvoli tomu musim kupovat aj o dve cisla vacsie nohavice :( chcem sa spytat ze co by an to najviac pomohlo, ze ci skusit aj tu rotanu ktoru vsetci tak ospevujete, a ti co ste ju vyskusali ze aky dlhy cas ste videli vysledky, alebo som este rozmyslala nad fit loptou. mam 18 rokov, 70 kg. ak mate osvedcene cviky a triky na boky a zadocek, tak sup sem s nimi :)

bambulos

no tak ja cvicim na steppery na lahkej zatazi a pri rychlosti 95, cvicim od februara od vtedy som schudla 6 cm v bokoch

karlicka

a mne sa zadok a boky zmenšili a zmenšujú cvičením na rotopede---3x do týždňa po 1hod.zaberá to,naozaj :)

weronika

ja som si ešte len prednedávanom kúpila orbitrek, tak dúfam, že to pôjde dole, lebo mám podobný problém...

bambulos

no tak ja nedam dopustit na stepper, tiez som mala taky problem ako ty a pravidelnym cvicenim a upravou stravy to islo krasne dolu a nikdy som si nemyslela ze to naozaj pojde dolu, cvicim 3x do tyzdna po 30 min na steppery