Pred nedavnom som sa prvykrat milovala

Príspevok v téme: Pred nedavnom som sa prvykrat milovala
slnko550

Ahojte, mam skoro 20 a pred nedavnom som sa prvykrat milovala s priatelom a mam taky problemik. Mam pocit, ze si zbytocne nahovaram prkotiny, ide o to, ze sme spolu spali skor nez som stihla nasadit tabletky, avsak videla som zakazdym ze pouzil prezervativ, videla som i citila, videla som ako ho daval dole a vsetko ostalo v nom, proste si nemyslim, ze by som mohla byt tehotna ale asi si to nahovaram alebo co, proste potrebujem ukludnit a ubezpecit ze nie som. Test sa proste bojim spravit, nemam na to odvahu, ja viem, je to detinske i mozno hlupe, ... nuz ale asi tyzden na to mi bolo dost zle cele dva dni cca. Nedavila som ani nic, mozno ma trochu prehnalo,ale to je vsetko, to bolo akurat ked jemne zacala jar nastupovat (VELMI jemne) cize mohlo byt aj koli jemnym zmenam pocasia, bo mamka sa napriklad citila takisto v ten den a teraz v stredu mi zacala menstruacia, nasadila som prvu tabletku, ale menzes mam divny. prve dva dni boli normalne a treti den sa mi striedal vytok s krvou a teraz uz som myslela ze nemam nic a zrazu sa mi spustila krv, ale hneda. navyse co sa mi nikdy nestalo je ze mi prsia ostali doteraz trochu zvacsene a trosinku bolave. Mam pocit, ze by to mohlo byt asi z HAK, ale potrebujem aby ma proste niekto upokojil, tak prosim napiste, co si o tom myslite. dakujem vam

nikusik

matamata:jasne že viem že to je z tej blany...ale strašne to bolelo a tak sme s tým prestali a bojím že keď by sme to robili druhýkrát že by to zas tak bolelo a zas by som krvácala...

nikusik

ahojte ja som vcera chcela prvy krat spat so svojim priatelom ale ked vosiel dnu tak ma to strasne bolelo zeani nevosiel cely...a tiez sa mi spustila krv taka silnejsia..mam zajst za gynekologickou?aj ja som zacala brat tabletky asi dva tyzdne ich beriem vopred dakujem za odpoved...

karkuuulka

slniecko noo neviem vies.mne ju vymenila gynekologicka.a povedala ze to vsetko je z Hak z nicoho ineho.janulka tak budes mat asi 3mesiace

janulka.

slnko, tak ja by som asi čakala do ďaľšieho menzesu a po ňom uvidíš, čo bude. aspoň ak máš nejakú ranku, tak sa ti to zahojí. Lebo myslím, že červená krv, by ti už nemala ísť. Ale ja keď som mala prvý krát sex, / to som hak nebral /tak ma to trošku bolelo ešte aj na tretí krát a po ňom som mala na nohavičkách krv. Ale len trolinku. Potom to bolo v pohode. Hovorím, nesil sa do toho a počkaj. A kedy máš dostať menzes?

slnko550

Super zazitok ;)

a zavidim ti teda, my sme to zase skusali a ani nevosiel a skoro som kricala od bolesti.. neviem, ja tam mam mozno nejaku ranku alebo co ... lebo hned potom to zase krvacalo... :/