Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pecenove testy

lucka

No to mi nepovedala, ake hodnoty mi vysli, tak zatial neviem. Ak sa k tomu dostanem, urcite napisem. a velmi si cenim, ze ste mi odpisali :-))

vsevedka

Lucka, nestačí tu povedať doktorka povedala, veď vidíš, že jej odpoveď ti aj tak nestačí na odbornejšie, resp. podrobnejšie vysvetlenie. Opíš si hodnoty, z laboratórneho vyšetrenia: ALT,AST,GMT,ALP, neviem, ktoré ti robili a samozrejme aj s ich hodnotami. Tak ti možno tvoj probl. vysvetlí Hematológ alebo Biochemik, ak budem vedieť možno i ja.

rebekka

pricinu mi nepovedala, len ze to mozme mat v rodine,ale ze sa toho nemusim obavat..alebo tiez,ze je sanca,ze mi to len z nejakeho blbeho dovodu vyskocilo, preto mam prijst o mesiac,ci to znovu bude take iste a potom uz bude aj doktorka o nieco mudrejsie

lucka

uf...tak to si ma trosku potesila...lebo som sa citila fakt blbo aj ked som povedala,ze dam si len prilezitostne...beriem aj anitkoncepciu,ale ona povedala,ze to je OK.Ja mam prist do pol roka,tak to az take zle asi nebude.a tebe povedala aku pricinu tvojich testov?

rebekka

Ahoj,aj mne takto vysli pecenove testy a som abstinent.Nic si z toho nerob,mozno to bude nieco vrodene.Mne doktorka pvoedala,ze treba opakovat testy po mesiaci.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pecenove testy - Fórum - ZDRAVIE.sk