Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasne casto ma boli hlava..

Príspevok v téme: Strasne casto ma boli hlava..
dark_angel

Velmi by som potrebovala poradit , pretoze v poslednom case neviem co to so mnou je... Strasne casto ma boli hlava, vzdy minimalne raz do tyzdna, tazko sa mi zaspava, citim sa unavena a nic sa mi nechce, k tomu uplne stracam zaujem o okolie , zacala som byt depresivna, vzdy som bola strasne ukecena a spolocenska , no teraz som utiahnuta a s nechce sa mi s nikym komunikovat...vobec neviem co to moze sposobovat, mozno to je len nejaky psychicky problem , ale bojim sa , ze to moze byt aj nieco fyzicke...prosim poradte mi

Stanko32

Dvakrat denne ma boli hlava,stale na tom istom mieste. Ja uz fakt neviem co mam robit. Kym som pracoval v Olomouci tiez ma bolela,tak som si dal zrobit CT hlavy,ale vraj vsetko bolo v poriadku. Dodrziavam pitny rezim,pravidelne jem. Nechcem bravat lieky,tak to vacsinou pretrpim,alebo si potriem konkretne miesto alpou. Po polhodine az 40 minutach to prejde. Co mmam robit?

unava

jarná únava-depresia. Nie si jediná. Zvýš príjem vitamínov, pomôcť môže aj detox po zime, skús menší pôst a veľa ovocia, zeleniny, pi veľa čistej vody, začni cvičiť. Zo začiatku sa budeš musieť premôcť-donútiť, no čoskoro prídeš na to, že ti to robí dobre a tvoj stav sa zlepší.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasne casto ma boli hlava.. - Fórum - ZDRAVIE.sk