FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: GYNEKOLOG - NEVIEM DATUM POSLEDNEJ MENSTRUACIE

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "GYNEKOLOG - NEVIEM DATUM POSLEDNEJ MENSTRUACIE" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    obava30.03.09 16:26??.??.215.202

Ahojte,
    chcem sa opýtať, chystám sa prvýkrát navštíviť gynekológa, pretože som asi tehotná - tehotenský test a chcem sa opýtať, či mi bude vedieť určiť dátum pôrodu, keď neviem dátum poslednej menštruácie - bude to pre neho problém?
    Stratila som kalendárik a mrzí ma to teraz.

• majka_30.03.09 16:37??.??.8.103

ani ja si nepamatam presny datum poslednej menstruacie, ale viem priblizne v ktore dni ju dostavam. niekedy si zapamatam presny den, inokedy nie. ved to nebola tvoja prva menstruacia ci hej? aspon priblizne kedy dostavas mu povedz ked uz.

• salima30.03.09 17:08??.??.218.138

obava, ovela presnejsie urcenie terminu porodu ako na zaklade datumu poslednej menstruacie, je stanovenie podla ultrazvukoveho vysetrenia rozmerov plodu v prvom trimestri. keby si aj bola uz v tretom trimestri, aj tak sa urci na zaklade USG vysetrenia, len s tym, ze tam su odchylky v raste plodu trochu zretelnejsie.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch