FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: GYNEKOLOG - NEVIEM DATUM POSLEDNEJ MENSTRUACIE

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "GYNEKOLOG - NEVIEM DATUM POSLEDNEJ MENSTRUACIE" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    obava30.03.09 16:26??.??.215.202

Ahojte,
    chcem sa opýtať, chystám sa prvýkrát navštíviť gynekológa, pretože som asi tehotná - tehotenský test a chcem sa opýtať, či mi bude vedieť určiť dátum pôrodu, keď neviem dátum poslednej menštruácie - bude to pre neho problém?
    Stratila som kalendárik a mrzí ma to teraz.

• salima30.03.09 17:08??.??.218.138

obava, ovela presnejsie urcenie terminu porodu ako na zaklade datumu poslednej menstruacie, je stanovenie podla ultrazvukoveho vysetrenia rozmerov plodu v prvom trimestri. keby si aj bola uz v tretom trimestri, aj tak sa urci na zaklade USG vysetrenia, len s tym, ze tam su odchylky v raste plodu trochu zretelnejsie.

• majka_30.03.09 16:37??.??.8.103

ani ja si nepamatam presny datum poslednej menstruacie, ale viem priblizne v ktore dni ju dostavam. niekedy si zapamatam presny den, inokedy nie. ved to nebola tvoja prva menstruacia ci hej? aspon priblizne kedy dostavas mu povedz ked uz.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch