Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené fľaky na krku, dokonca svrbia

Príspevok v téme: Červené fľaky na krku, dokonca svrbia
zufalka:(

ahojte, často sa mi robia červené fľaky na krku, dokonca to smeruje až k lícam, niekedy sa mi spravia na dekolte...ale z ničoho nič! ja tomu nerozumiem, dnes som celý deň bola len doma, nič také som nerobila, nie sú to fľaky zo stresu lebo v strese nie som vôbec! nechápem čo to má znamenať, kúsok dokonca svrbia...robí sa mi to aj zo stresu, áno, ale viac krát len tak, bez príčiny...
aj z tepla sa mi to robí...ale naozaj neviem kde je príčina...tie fľaky sú krvavočervené a ja som biela ako stena, bože tak strašne to kričí:(

máte s tým niekto skúsenosti?:(
má to niečo spoločné s tlakom?? alergia?? štítna žľaza?? alebo je to nejaký neurologický problém alebo čo?:( pomoc:(

Domca1234567

Tiež mám tento problém mám 17 rokov a je to viac ako nepríjemné .... vážne vám s tým nikto nepomohol ? dáke tabletky alebo krém ja to nechcem mať !

.joja...

ahojte, toto velmi dobre poznam, taktiez to mam, červene flaky na tvari, krku a dekolte...ja to mavam vacsinou zo stresu alebo tremy, ale je mi to velmi neprijemne..hlavne ked mi na to hladia ludia a vypytuju sa co to je..neviem co s tym robit..

tusa

Ahojte strasne casto sa mi robia cervene flaky skoro as mapy na dekolte pod krkom sami sa spravia a po case zmyznu.Neni to nic prijemne ked niekde sedim a zrazu sa mi to vsetko vyhodi. VObec to neni citit kedy sa mi spravia iba niekedy svrbia. A preto ked niekto vie co by nato pomohlo prosim dajte mi to vediet E-mailom alebo hociako inak Dakujem

katenka

ahoj, ja trpim podobnymi flakmi, predovsetkym na dekolte, sem tam aj na krku
vyhadzuju sa mi hlavne pri strese, alebo zmene teploty, no ako vravis, niekedy aj len tak
kozna lekarka mi povedala, ze mam velmi jemnu a citlivu kozicku, a to je pre tento typ bezne
odvtedy som sa s tym zmierila, a jednoducho to neriesim. trocha mi vadi, ked sa ma ludia stale pytaju, co mam take flaky na dekolte. ale zvykla som si odpovedat, ze to hned zmyzne, ze mam len dost citlivu pokozku ....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené fľaky na krku, dokonca svrbia - Fórum - ZDRAVIE.sk