Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotná, ako to povedať rodičom

jajka001_

fgf, pozitivne naladeny :)) ma 22 a dieta nie je tragedia, vzdy je to tak trochu sok, ale bude to ok, budu sa nakoniec tesit. rodicia ti pomozu s malym, skolu dokoncis, vsetko sa da len treba chciet :))

fgf

Uz si viem predstavit takeho despotickeho otca "Toto je podla teba radostna sprava?!? Si uplne zosalela? Strat sa mi z oci ty ***** jedna!" A potom sa zacnu hadky a budu lietat taniere, dceru nakoniec vyhodia z domu a s rodicov sa stanu alkoholici.

nebojsa

oznam im to ako radostnu novinu.
Mampre Vas radostnu spravu, posadte sa, a budeme mat v rodine miminko.(nepusti ich k slovu) a pokracuj.
Uz to mame s ....premyslene, zobrali by sme sa na ..... A pokracuj, s tym ako ste to prebrali s priatelom. A priprav si mena pre babetka, a opytaj sa ich, ako sa im pozdavaju.
Ked uvidia, ze ty si cela happy, urcite ta nezabiju. A preco by aj mali, ved maju podobnu historiu. Mozno budes milo prekvapena.
ja som to zazila ako studentka tiez v 3. roc. a moji rodicia uz zacali hned planovat podrobnosti svadby, ako to bude s babatkom.. a pod.
Hlavne musi s teba vyzarovat istota a radost. Ak zacnes sa osprravedlnovat a lutovat a pod. budu viac na koni a budu ta potom viac tlacit. (mozno)

Karla Lei

Deee ma pravdu, babo je uzasny dar. Mozno si vasi na teba pokricia alebo vyjadria sa ze su z teba sklamany a povedia ti ze sihlupa a ze si si mohla este uzit ale uvidis ked sa male narodi. Rodicia budu taki stastny ze maju vnucatko ze hned na vsetko zabudnu. A co sa tyka skoly tu si v pohode mozes dokoncit. Mam niekolko kamaratok co si koncili nie len stredne ale aj vysoke skoly s babom a v pohodicke to zvladli:)

sisisissi

Lenocka, ja viem,ze to musi byt tazke a popravde neviem si predstavit,co by som robila ja, mam tolko co ty, tiez studujem.
Mysli na to,ze an to nie si sama, ze mas priatela,ktory sa snad zachova spravne a postara sa o Vas. Drzim palce, aj vediet ako to rodicia prijali.

Deee

Lenocka babo je dar, ak mas skolu rozdelenu na bc a mgr/ing tak si mozes dat rok pauzu a dokoncit, ale myslim, ze sa to da aj popri skole. Rodicia sa najprv zlaknu a potom budu radi. Ja prave koncim VS a moja spoluziacka sa v septembri 2008 vydala, bola uz tehotna a sla vramci studia do Ciech na erazmus, v januari uz mala semester v Cechach ukonceny, a zamakala na diplomke, v polke februára porodila, doteraz dokoncila skusky u nas a odovzdala diplomku a je spokojna, ma krasneho synceka a splnila si aj sen studovat inde ako len u nas. Drzim palce.

dd

lenocka, aj ja s manzelom sme nemali nic zarobene, obaja sme boli studenti, hlavne svokrovci to vnimali ako prisernu tragediu, ze manzel este nema za sebou zavratne uspesnu karieru a uz mame na ceste babatko..bolo kvoli tomu vystrajania, skoda pisat..dokonca sme rok byvali na striedacku u mojich rodicov a u svokrovcov..momentalne manzel robi popri skole, brigaduje v jednej firme, dostava stipko, ja dostavam rodicovsky, obcas dostane manzel od pribuznych za vypomoci nejake peniaze, a tak si vcelku vystacime..nemame penazi na prehadzovanie lopatami, ale nie je to ani uplne najhorsie..byvame zatial v svokrovcovych byte(oni maju postaveny dom, byvaju tam), ale cim skor to pojde, stahujeme sa odtialto prec..

lenocka aqua

ved aj naši sa brali ako 19 ročný lebo sa museli, ale vtedy bola iná doba, obidvaja už chodili do práce a mali zarobené nejaké peniaze, ale ja nemám nič,kedže študujem, mám veľa výdavkov na školu

bozica

ako to povedat? mami, oci som tehotna...alebo mami oci budete dedusko a babicka :D jeee nerob z toho tragediu nemas 17 a ani niesi so svojim jeden tyzden....urcite to pochopia...ja mam tiez stres hlavne z ocina ze ma zabije keby sa daco take stalo ale potom sa zamyslim ze oco sa s maminou brali po par mesiacoch tak mam aky taky zachytny vycitaci bod :D hihi

dd

ano, tiez som zazivala nieco podobne, na zaciatku 4.rocnika VS vo veku 21rokov..priserne som sa bala, co na to moji rodicia povedia, aj ked nic tragicke by sa mi nestalo, kedze su veriaci, ale chceli aby som najskor skoncila skolu..ked sme to oznamili, bol to sok, sice ziadne kriky ale ocino sa so mnou nerozpraval asi mesiac a mamina mi to "vyhadzovala" na oci este aj po porode, ked som s ich pomocou a pomocou manzela dokoncievala skolu(a on takisto, este aj teraz doraba, je stvrtak)..ale vnucku by nedali za nic na svete a doslova ju zboznuju!uvidis, vsetko bude ok, treba len pozbierat vsetku odvahu, aj s priatelom a povedat im to..nech vsetky hnevy a kriky cim skor prejdu..budu potrebovat nejaky cas, kym sa so vsetkym zmieria, ale verim, ze to nakoniec bude dobre..drzim prsteky!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotná, ako to povedať rodičom - Fórum - ZDRAVIE.sk