Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vseobecna poistovna - ake vyhody (prehliadky a pod.)

Príspevok v téme: vseobecna poistovna - ake vyhody (prehliadky a pod.)
hmmmka

ahojte, mam vseobecnu zdravotnu poistovnu a zaujimalo by ma ake vyhody z toho mam? pocula som ze su nejake prehliadky raz rocne preplacane a podobne. nevie niekto nieco konkretnejsie? pretoze v dnesnej hektickej dobe si myslim ze sa dost malo staram o svoje zdravie a rada by som to zmenila a vsetky tieto svoje vyhody aj patricne vyuzila. dakujem za odpovede

alexa 222

hmmmka ja som tiež poistená vo VšZP. Raz za rok máš nárok na preventívnu prehliadku o svojho obvodného lekára. Ten ti spraví odbery krv, moč. Zmeria tlak. Potom ako každá žena máš nárok na preventívku u gynekologa. Je to cytologické vyšetrenie, sonografické vyšetrenie. Ďalej je taká výhoda byť poistencom VšZP, že s touto poisťovňou má uzavretú zmluvu takmer každé zdravotnícke zariadenie aj najviac lekárov, pretože je dominantná. Má najviac poistencov. Pre bližšie info stačí kliknúť na ich web. stranku. Tam majú popísané všetko čo chceš vedieť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vseobecna poistovna - ake vyhody (prehliadky a pod.) - Fórum - ZDRAVIE.sk