Krvny obraz (stitna zlaza)

RNG

Severka, asi mas poskodene travenie a absorbciu roznycy zivin. Travenie je vec dostatku kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik. Coho mas malo to si dopln. Kazdy ma malo mikrovlaknin a taktiez naly prisum probiotik takze tie odporucam brat kazdemu cely zivot.

RNG

Podla novsich vyskumov v USA az 60% zien ma znizenu funkciu stitnej zlazy a 40% muzov.
Zialbohu bezne krvne testy na stitnu zlazu z toho zachytia sotva tretinu.
Znacna cast z toho sa da napravit doplnkami jodu a selenu.
Euthyrox je synteticka chemikalia, ktora ma nahradit nedostatok neucinneho hormonu T-4, Zialbohu ucinny hormom je T-3 a ten sa este len zriedkavo adresuje. A na premenu T-4 na ucinny T-3 treba enzymy zalozene na selene.
Inac jod je potrebny aj na ine hormony, enzymy a rozne procesy v tele a treba ho radove viac, nez urcuju chybne odporucene archaicke dennne davky z roku 1948, ktorych sa lekari tak spiatocnicky a krcovite drzia, napriek desiatkam tisicov vyskumov ich roznycy kolegov, co ich preukazali ako nedostatocne.
Naviac ho z tela vytalcaju dnes zamorenia chloru, floru a bromu, ktorych je coraz viac vo vzduchu, v jedlach a vo vode.
Jedna tepla sprcha v chlorovanej pitnej vode moze dat do tela az 1 mg chloru, co vytlaci 3 mg jodu. A potom ze 0.15 mg jodu je dost pre telo???
Nehovoriac o virivkach a horucich bazenoch A brome vsade ako konzervante, ci uz v mukach proti plesnioam, alebo roznych olejoch a podobne. A fluore v zubnych pastach a vo vode.

Severka

hematolog môže sa ta niečo opýtať netýka sa to tento témy, ale krvi.

Dva roky som užívala antikoncepciu a klesol mi veľmi moc vitamín B6 a B12, mávam aj bolestivé kútiky, bývam bledá a ospalá i napriek tomu, že to čo obsahuje vitamín B6 a B12 jem v ovocí, zelenine, vajciach, orieškoch...a aj užívam B - komlex forte, a za aký čas sa mi môžu doplniť títo dva vitamíny a aby to bolo OK??? Alebo mi telo nechce strebať kyselinu listovú???

Nechcem byť anemna a chcem mať deti :-(

som tu nová

necitala som to tu

na zaciatok prosim aby ste sa do mna nenavazali

mam podozrenie ze mam nieco so stitnou zlazou, ako mam postupovat? k obvodnej, a ta ma posle dalej.., alebo?

vdaka ;)

n..

malinky..sa tu vybujačil.. ale nie ano nečitala som to celé nechclo sa mi . a bola osm unavena a tak som sa spýtala .. to je vše.. ak máš nervy tak si to vybav s niekym iným.. mohol si len odpásať ale to sú iné krvné testy.. zlatičko a to vše. ael keď to máš za potrebu nech sa pači môžeš