Krvny obraz (stitna zlaza)

pupavka

house: mozno mas pravdu ze lieky nas nevyliecia, tiez ich pokladam za svinstvo ale nehovor ze sme psychicky na tom zle, pretoze ty taketo problemy nemas tak do toho nevidis..kazdy kto ma nejaky problem vie o com hovori, tak mu nepis ze to ma z toho ze nesportuje..ja sportujem dost, pravidelne cvicim, chodim po vonku, byvam na dedine dokonca, a jem vsetko mozne cesnak, acidko a vseliake tieto prirodne ,,zazraky,, ktroe podla teba pomahaju..hej pomahaju, ale iba niekomu, nie kazdy ma to stastie:(

jurko7

Noo sprt hrvamtenis uz 6 rok nedavno som bol hrat a po nejakych par minutach sa mi zacali podlamovat tak kolena a boleit vsetky svaly na nohach zee som to ledva dohral....tak uz aj z toho sportu mam obavy...

aa u pschologa som bol a mam liek ATARAX

house

A este jedna poznamocka Lieky Vas nevyliecia len Vam pomozu prekonat tu krizu pomoze Vam sport beh, futbal ,
plavanie, vysoka skola nici ludom nervy
a skoncia na urade prace, nic si z toho nerobte mne sa dodnes sniva ,ze je
september a nemam este 4 skusky...
Hlavu hore bude to ok.Sport sport sport.

house

Tak potom doporucujem navstivit dobreho psychiatra lebo vsetky tie Vase problemy su podla mna psychickeho povodu.
Zaberu Vam antidepresiva ja by som Vam dal Fevarin.House.

jurko7

nebral som vobec nic predtym som mal akurat v skole dost stresujuce obodbie a odvtedy sa to somnou taha taha a nejako ma to nechce pustit :((

house

No ja zase budem mozno vyryvat lebo som House mne to pripada ako riadny abstak.Nebrali ste predtym nieco ?
Ale s pravdou von.Ono aj na niektore lieky je hnusna zavislost.Napr.Diazepam,
Rudotel,Ansilan,tiapridal a pod ?

muc

bolest svalov a noh- reumatologia,
nevysmrkanie sa- krcne,
busenie srdca, hrca v hrdle- endokrinologia, alebo psychika.

bez podrobnejsich vysetreni sa diagnoza neda stanovit

hematolog

Z krvneho obrazun ezistis nic,co sa tyka stitnej zlazy.Je to vysetrenie krviniek,ich pocty,rozmery,koncetracia hemoglobinu,hematokrit...Takze opat opakujem,z krvneho obrazu nikto nikdy nezisti poruchu stitnej zlazy!!!