Krvny obraz (stitna zlaza)

pupavka

ignam: dakujem, pojdem teda..a dlho si cakala na tej endokrinologii.lebo ja ked som si pred mesiacom pytala od tej obvodnej odporucanie, tak ma odbila tym ze ona mi urobi krvny obraz a podla toho uvidi, lebo vraj aj tak sa na endokrin. objednava a dlho sa tam caka...vraj aj mesiace..je to pravda?

pupavkad

jurko:no neviem, v kazdom pripade mas priznaky ktore nie su typicke pre zdraveho cloveka, tak hladaj pricinu a chod aj endokrinologovi, aj neruologovi odporucam, ked mas aj tie vypadky pamate, alebo ako to nazvat,vazne,chod tam, pretoze z krvi toho vela nezistis..ja tiez behnem teda na tu endokrinologiu...ja mam zase strasne navaly tepla, potom mi je zase zima, mavam zvysene teploty...neznesitelne sa potim, chvilu som aktivna, potom vycerpana na smrt,a unavena,bolia ma oci, v hlave mi stale huci, a asi pol roka ma strasne boli hlava aj na dotyk, rok som brala antibiotika na rozne zapaly, tak som myslela ze to mozem mat aj z toho. na neurologii mi zistili ze mam tetaniu a odbavili ma liekmi, vraj to mam z nervov a zo strachu, no ja nemam pocit ze by som sa bala, takze nakoniec zo mna urobia blazna..tie lieky beriem mesiac a vobec mi nezaberaju..a pritom tetania musela tiez vzniknut na zaklade enjakej choroby, nie je to samostatne ochorenie aspon tak mi to povedal jeden odbornik..ti lekari su zvlasni, kazdy ti hovori nieco ine, a potom si vyber..

jurko7

Noo ja neviem ja mam asi take problemy ze ma bolia akzdy den koncatiny niekedy viac inokedy menej...bud svaly na nohach alebo...prsty alebo chodidla...nejako aj s pametou mam problem skratka ako keby som to nebol ja pametams i dobre ale celkovo v hlave ako vyfuknute a este aj oci jak keby mam pred ocami sumenie...len neviem ci je to stitnou zlazou...lebo ine problemy ako prehltanie busenie srdca...potenie andmerne a tieto veci vobec nemam a ani som nemal...bohvie co mne vlastne je...:((

ingam

pupavka,nech ti nebude trapne,ved ti ide o tvoje zdravie.To iste som podnikla aj s mojou dcerou: u obvodneho sme sa vela nedozvedeli,prosila som aj tak pre nu odporucanie na endokrinologiu,kde jej skutocne nasli hormonalnu nerovnovahu.Teraz druhy mesiac berie hormony (zatial min. davku) a uz po necelom tyzdni sa zacala citit ovela lepsie.Tak ty teda len tam chod-uz aj pre tvoj vlastny pokoj.Aspon budes mat istotu a po pripade aj vylucis problem so stitnou zlazou.

pupavka

ja mam tiez vela priznakov stitnej zlazy, preto som asi pred mesiacom bola u obvodnej a povedala jej ci to nemozem mat z toho, vzala mi krv,poslala do labaku a ked prisli vysledky povedala ze tam nic nie je..robila klasicky krvny obraz, cukor, stitna zlaza, cholesterol atd..ale problemy mam stale tie iste, takze by som tiez radsej navstivila endokrinologa, ci mi nespravi nejake hlbsie vysetrenie, ale je mi trapne vypytat od odvodaka odporucenie, ked mi povedala ze v krvnom obraze mam vsetko ok..poradte..