FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Narazene rebra???Surne hladam pomoc ...

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Narazene rebra???Surne hladam pomoc ..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    Bella31.03.09 00:20??.??.158.251

Zdravim, ma niekto skusenosti s narazenymi rebrami? Pred par dnami som spadla z bycikla a dopadla na schod priamo na rebra. pri dopade som citila prasknutie. teraz mam uz par dni velke bolesti v rebrach. Kazdy pohyb je spojeny s bolestami ( male prechadzky skoro nezvladnem ). Mozu to byt narazene rebra? Mohla som si aj poranit chrbticu? Od dnes ma picha v dolnej casti chrbtice. Ma niekto dobre rady? K lekarovi momentalne nemozem ist preto sa obraciam na Vas. Dakujem.

• vasia26.05.11 12:58??.??.200.0

pred tromi týždňami som sa na futbalovom zápase zrazil s protihráčom, ktorý ma nechtiac udrel do oblasti pravého rebra. Po zápase to pobolievalo avšak nie až tak, ale zhruba po dvoch týždňoch od vyššie uvedeného úrazu mám silné bolesti v oblasti pravého rebra hlavne pri dýchaní a zakašlaní. Snímok RTG neukázal zlomené rebro avšak bolesť pretrváva naďalej a bolí hlavne pri dýchaní a zakašlaní. Prosím Vás pekne odpíšte mi ako dlho to bolí a čo mám s týmto problémom spraviť na email vasia111@azet.sk ďakujem.

• KuBoSpox05.11.10 22:32??.??.111.196

Ahojte mam problem dnes som spadol na bicykli a narazil som si hrud a pritom sa mi vybil aj dych a vecer ma zacali boliet aj rebra ale necitim to velmi len pri nadych prosim poradte mi ze co to moze byt k lekarovi sa bojim ist lebo mam 15 a fajcim a ze pri rengene mi to zisti mal by som s toho problem prosim odpiste mi na mail biker2710@azet.sk dakujem

• RNG31.03.09 00:59??.??.52.240

Bez pouzitia rentgenu nikdo nemoze vediet, co ti v tele prasklo.
    Odporucam ti najst si na to cas.
    Inac na zlomene rebra sa obvykle len zafixuje(bandazuje) aby sa to dobre zarastlo, ale s chrbticou je to horsie.
    Drzim ti palce, aby to boli len rebra.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch