Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZOZNAMENIE

jajka001_

urcite nie pivo ako prve,ak to sama nenavrhne, kaviaren, moze byt jedna kvetinka, nie kytica, prechadzka je fajn lepsie sa porozpravate a kino nie radsej na prvom rande ved sa idete spoznavat a v kine si nepokecate

liana

urcite ju zober niekam na kavu, caj, ci dzus... teraz ked je vonku tak pekne, tak ju mozes zobrat aj niekam na prechadzku, ale predtym sa pozri, ci nema obute opatky :)
neskor ked budes v obraze a bude sa ti aj nadalej pacit, ju zavolaj na jedlo alebo drink...
inak na pravu schodzku nenos nic velke, ani kvety... ale keby si nieco predsa len chcel, skus doniest nejake male, ale chutne bonbony...
inak ked som bola na prvom rande cez net, tak sme sa sli prejst, potom najest, neskor na kavu a znova prejst... skoncilo to pivom :)

sweet_lolitta

Mna pozval moj priatel prvykrat do cajovne na cajik a vodnu fajku, pred tym som ju v zivote nemala, bolo to super a dodnes som s nim :D

schelby

ja by som zase do kina nesla- neda sa tam rozpravat, skor by som zvolila nejaku kaviarnicku, pripadne vinarnicku.

gretka

urcite ju neber do spolocnosti, kde budes ty poznat takmer kazdeho a ona nikoho. To prve musi patrit iba vam. Kino je dobry napad a ak bude vsetko ok, skocte potom napr. na vinko. Myslim, ze cokoladka by bola dobra..:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZOZNAMENIE - Fórum - ZDRAVIE.sk