Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rastu prsia z piva?

dadka11

uzivam fenikel uz asi vyse mesiaca kazdy den, bud si ho pomeliem alebo chrumem:)prsia mam mensie becka, no chcela som ich mat plnsie. vcera som sa pozrela do zrkadla a myslim ze trocha narastli za ten mesiacv aj daco, aj ked trosku lavy je vacsi ako pravy. cize myslim si ze to funguje. chcem zmenit aj antikoncepciu. tak ale zatial ostanem na fenikle. skuste to, kazdy den za lyzicku dve pomleteho feniklu. mozno som to az prehnala heeh fenikel chrumem akoby su to haslerky. osobne si myslim ze to zabera.

Tynka

Ahoj dvojbodka, ak by som ta mohla poprosit kde by som nasla vasu lekaren. Prosim Ta ozvy sa mi na mail kristynas@centrum.sk. Dakujem

RNG

ja som pil caj zo, senovky greckej a zjedol som aj uvarene zrnka v caji. Samotna senovka a caj ani velmi nesmrdeli, ale moj pot vonal ako tekute korenie Maggi. Cukor v krvi mi to znizilo trochu ale zena ma chcela vystahovat, tak som s tym prestal.

dvojbotka

u nas v lekarni / BA /mame senovku grecku...bola objednavana ako podpora laktacie len fakt smrdi...tak ak by mal niekto zaujem napiste mail..sem nazov nejdem davat nech to neni reklama :)

sandika

Senovka grécka je podobná hrachu alebo fazuli. Použiva sa najmä azijskej a arabskej kuchyni.Obsahuje priem. 20-30./˙slizových latok, bielkoviny,tuk,silicu,saponin,trigonellin,flavonový glikosid,mnoho organicky viazaneho fosforu,železa a cholin.posobí priaznivo na žaludočnú a črevnú činnosť a na celkovú látkovú výmenu.Podporuje odkašliavanie.Patrí medzi drogu s hormonálnym účinkom. Je úspešná aj pri liečbe cukrovky, droga tiež znižuje krvný tlak. má s tým už niekto skúsenosti?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rastu prsia z piva? - Fórum - ZDRAVIE.sk