byvala priatelka

Príspevok v téme: byvala priatelka
lucka

Ludia potrebujem pomoc. Uz som zufala. S priatelom sme spolu v uz asi 5 mesiacov...so svojou byvalou mal celkom fajn vztah, kamarati...neskor jej to nejak preplo zacala zhanat moje cislo a vyvolavat mi ako to vsetko kazim a co si ona kvoli nemu prezila. Teraz sa mi zda ze maju k sebe opat blizko...takmer kazdy den si volaju, smskuju...ja a on sme sice v zahranici a ona je doma ale aj tak. Ked s nou vola tak jej slubuje hory-doly, stale sa jej ospravedlnuje a potom akoby nic pride za mnou a akoby sa nic nestalo. Viete mi niekto poradit co robit? uz mi z toho sibe ale mam ho rada, nerada by som ho stratila.

mami2

Lucka okašli mu päty! Mne tiež bývalý priateľ urobil niečo podobné a robil so mňa hlupaňu asi pol roka pokiaľ si ju nakoniec nenasťahoval domov počas môjho pobytu v nemocnici!!!!! Ono občas platí, že stará láska nehrdzavie! A hrať druhé husle? Myslím, že na to nie si odkázaná!! Čo bude robiť potom keď sa vezmete???? Budeš vždy tá druhá miesto tej prvej???Ty ho máš rada a si si istá, že aj on teba? Keď Ti robí toto?

CMu_Q

lucka - suhlasim, raz za cas je normalne a bezne porozpravat sa hoc aj s byvalou, ale kazdodenne - mne to pripada ako keby ho stale nieco k nej tahalo, ale vies: ak ona stale vyvolava jemu.t.j. ona iniciuje rozhovory, smsky - tak je zrejme ze ona s rozchodom nie je vyrovnana, rada by sa mozno k nemu vratila, resp. mozno este ta "laska", ktovie ... avsak ak je kontakt s byvalou iniciovany z jeho strany, tak predpokladam, ze je na nu este naviazany, 3 roky robia svoje, a mozno by chcel viac s nou ako s tebou... ktovie teda ... treba popremyslat, no v kazdom pripade ak ti to naramne vadi a on to necchce respektovat, treba to ukoncit, lebo raz by to tak ci tak skoncilo rozhodom (kazdy ma istu hranicu tolerancie)

lucka

No s nou bol dost dlho, myslim ze okolo 3 rokov. A bolo to uz dost vazne medzi nimi.
Mne by teda vobec nevadilo keby si sem-tam zavolali alebo sa stretli...ale on je v zahranici, ona doma. Ale tieto kazdodenne telefonaty to je uz aj na mna vela.

leerka

lucka mna by zaujimalo ako dlho spolu oni dvaja boli? a inak je to od neho dost sproste,ak ma teba a jej slubuje hory doly.... vies, moze s nou volat, sem tam sa stretnut, aj ked neivem, ci ja bysom to tolerovala (ale moj priatel sa s byvalou nerozprava, co som rada) ... on sam by si mal uvedomit co chce a ja sa bojim,ze on chce to druhe...cize ju.... mala by si sa s nim o tom porozpravat a zistit,, co od toho vsetkeho caka a hlavne, co citi k nej a co k tebe....

hermelina

Ahoj Lucka. Mala som vztah, v ktorom mi neskor zacali prekazat priatelove kamaratky... Bol s nimi stale v kontakte, volali si, pisali, stretavali sa. Na mna kaslal, ked som mala problemy aj psychickeho charakteru, ale ak mali ony uz len taky problem, ze ich zapichalo v boku uz bola z toho drama.
Ja som mu to vycitala, dala som mu na vyber, nech sa rozhodne, lebo nepomahali ani kazdodenne rozhovory o tom, ze ja som jeho partnerka a ony len kamosky... stale sa vyhovaral ze ho obmedzujem, ze ich pozna dlhsie ako mna a tak dalej...
Skoncilo sa to tym, ze sme sa rozisli. Po case mi povedal ze som ho zdeptala svojimi recami.
Preto ti radim, ak sa stane takato situacia, ci ho lubis alebo nie, co najdalej, lebo ta to zdepta.

lucka

Ovecka no ale ja zacinam mat podobny pocit. Nerozisli sa kvoli vzdialenosti, mali nejake problemy a ona bola strasne ziarliva.
Ale najviac sa bojim toho ze ak sa to vsetko skonci budem s nim musiet byvat pod jednou strechou aj nadalej.

0vecka

hmm ak sa rozisli kvoli vzdialenosti tak je to pruser ja teraz zazivam nieco podobne akurat ze ani jeden este nikoho nemame ... ja by som mu to povedal na rovinu ze je jasne ze xce tu druhu a nex si vyberie no a dat mu cas na rozmyslenie. z mojho pohladu to vyzera tak ze je s tebou len preto aby s niekym bol aj ked ja do toho vobec nevidim hmm vela stastia (zase neber to co som napisal ako pismo svete)

malicka som

uff, tazka situacia...ale dokedy mu to chces tolerovat, daj nejake hranice, nech si zavolaju raz za tyzden, alebo tak..aj toto sa mi zda uz privela, ved co chcu dosiahnut ?!? no co chce ona, to je jasne, takze urci mu hranice...povedz, ze sa bojis o vas, ze ta to trapi a ze ho nechces stratit, tak nech si uvedomi, kto je pre neho prioritny...nech je s nou v kontakte, ale kamaratskom a nie kazdodennom