Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ucitelka na mne sedi

Príspevok v téme: Ucitelka na mne sedi
8lula8

caute.viem ze skoro na kazdom ziakovi sedi nejaky ucitel ale ja mam uz pokrk tej mojej slovencinarky.nic som jej nepovedala ale zapisy sa mi od nej sypu jedna radost. ked na literature skusa vzdy musim ist ja prva aj ked mam 10 znamok a niekto 5.asi som jej nesympaticka.bola jedna sutaz ona bola v porote,2 porotkyne chceli aby som sa umiestnila iba ona nie tak z toho umiestnenia nic nie je .ako sa mam ku nej spravat? spravam sa normalne ako k ostatnym ucitelom. vobec neviem ako na nu reagovat

mironella

uz sa mozes spravat ako chces, ked uz raz na tebe sedi tak bude aj nadalej.Jednoducho si to nejako nevsimaj, bud vzdy pripravena

Taro

Skus ju konfrontovať ja som mal napríklad takú učiteľku o ktorej som si to myslel tiež nakoniec vysvitlo že ju štve že mrhám svojim talentom a takto sa ma snažila do toho dotlačiť, netvrdím že je to ten prípad ale za pokus nič nedáš :)

Dada200

Aj na mne sedí slovenčinárka. Furt ma vyvoláva , už som jej musela 2-krát odovzdať papier zo slovenčiny (akože cvičenie) a znova vyvolala len mňa a dnes som musela čítať prac. Papier zo soliny ktorý bol na domácu a dala mi slabú trojku . Piatok z literatúry ma vyvolala a musela som znova odpovedať a znova slabá trojka už ma to nebaví čo mám urobiť?

tomasuchy

Tiez som mal moznost byt v takej situacii... Ale kedze som flegmatik tak som to tak nechal a neriesil pol roka, ona bola coraz viac nervozna... a potom ked som videl, ze na kazdej hodine ide buchnut od jedu, aj ked na druhej strane som jej nic neurobil ani nepovedal.. tak som po hodine za nou zasiel, ze mohol by som to riesit pred vsekymi v triede, ale kedze si ucitelov vazim a teda aj nu, tak som za nou prisiel osobne a vysvetlit si co sa deje a preco mam pocit ze ma tak velmi nenavidi a co sa s tym da robit, ci treba s tym ist vyssie alebo sa to da bezkonfliktne vyriesit tu a teraz... v skutocnosti jej len vadilo, ze som nosieval obcas teplaky do skoly.. to bolo vsetko... bola uplne zaskocena z tejto situacie a aj z toho ako som k tomu pristupipl, neuverite ale o dva tyzdne sa ma na hodine dokonca zastala.. a nedala na mna dopustit.. dokonca mi na mature pomahala :D :D :D oplati sa s ludmi jednat priamo :)

Timeika

Dobry den prajem... Ked tu bude niekto taký dobry a poradil by mi... Ja som 5 na zš a som často chora. Prišla som po týždni do školy aj s ospravedlnienkami... Začala na mňa:"To čo si robila celý týždeň doma??" Ja som jej vysvetlila, co mi vlastne bolo. Ona začala, že to takto nemôžem a že teraz sa to bude ťažko dobehovať na písomky. A začala po mne kričať. Vedel by mi tu niekto s týmto poradiť, že čo robiť v takejto situácii? Vopred ďakujem

_meno

Ahojte 8lula8

V živote mame take 2 možnosti v každej situácií:

Buď bojovať, alebo ísť budovať inde ... Buď to začnete riešiť: normálne sa s ňou porozprávajte po hodine, alebo o tom povedzte rodičom, alebo choďte za riaditeľkou - alebo prestúpte do inej školy.

Každý konflikt je ako vojna : to že človek je vtiahnutý do boja, to nie je jeho voľba ... jeho voľba spočíva v tom či sa vzdá, alebo bude bojovať.

Podobne je situácia u Vás takáto: buď budete bojovať proti učiteľke, alebo pôjdete študovať inde - v každom prípade určite niečo urobte.

Prejavujte čo cítite: hneváte sa, prejavte hnev. Tešíte sa, prejavte vďaku. Ponáhľate sa - prejavte že sa ponáhľate.

Ja to hned predbehem a ukážem: ak dneska neprejavíte svoj hnev, zajtra bude raz taký. ak zajtra sa na to vykašlete, pozajtra bude hnev znovu raz taký .... samozrejme že skôr či neskôr vybuchnete .... a je to také, že čím skôr vybuchnete, tým lepšie.

Čím skôr začnete prejavovať a žiť, tým skôr budete prejavovať a žiť.

Veľa šťastia Vám prajem 8lula8 :_) a veľa radosti a zábavy

Veronika12377

Ahojte , ja mám tiež problem s mojou učkou , ja neviem čo sa stalo ale akoby z najlepšej učiteľky do najhoršej? , napr. keď chýbam napríklad týždeň a pôjdem späť do školy a vždy keď príde tá učka do triedy , prvá otázka ktorú sa ma spýta je : " čo si robila celý týždeň " , alebo
" Už nemôžeš chýbať, prečerpala si veľa hodín " A ešte k tomu mi neverí , keď jej poviem že som mala nádchu alebo bolesť krku , proste nie , jej proste nestačí Ospravedlnenka . Prosím dajte mi radu ďakujem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ucitelka na mne sedi - Fórum - ZDRAVIE.sk