Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

ele

inak, kedysi davno sa predavala tato kozmetika v parfumeriach Douglas medzi drahymi znackami, takze sa nejedna o "DM" novinku, hej? :))

simsala

AHOJTE... so značkou essence mam velmi dobre skusenosti ... ci lak ci spirala , tiene , lesky , makeup a puder... mam problematicku plet a co sa tyka penoveho makeupu (antibakterialny) dokonale prekryje nedokonalosti či už velke vyrazky ... vydrzi mi ceely den čo som v škole a aj po tom ....makeup pouzivam aj na vikendove večere s pouzitim aj pudru .. plet sa neleskne ... som nadmieru spokojna ! :-)

totatimeka

ak máte záujem o viac info o tejto kozmetike, vedieť čo bude dostupné na Slovensku a kedy www.facebook.com
:) môžete sa tam aj poradiť ohľadom essence a k tomu sa dajú vyhrať aj essence balíčky :) :)

lochness

tie som neskusala, ale mam to v plane - spolubyvajuca ich ma a chvali si ich (aj ked nejakemu extra dlhemu chodeniu v stekliach nepomoze asi nic :))

katuša

lochness

ďakujem pekne, asi ich teda vyskúšam, o tých na bradu a čelo som ani nevedela, aj tie pohladám.
Neskúšala si náhodou aj tie gelové vložky do topánok?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika essence v DM drogerie - Fórum - ZDRAVIE.sk