Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

lochness

ja mam ten 4in1 gel - je fajn, mna na zaciatku trosku stipal ked som si ho nechavala par minut ako masku, ale som s nim spokojna, tiez mam pocit ze mam lepsiu plet, uvidim ci to tak pojde dalej :)

aj tie pasiky su super, mala som podobne od nivey aj baley a boli nanic, ale tieto essence su dobre, kupujem si ich pravidelne (nevycistia sice pory uplne, ale urcity ucinok tam je) - treba skusit :)

katuša

prosím skúšal niekto čistiace pásiky na nos na čierne bodky? zaujíma ma či vôbec aspon trošlku účinkujú a koľko ich je v tom jednom balení? dnes som ich videla, stali cca 2 eura, tak či sa do toho oplatí investovať, aj ked to nie je velmi drahé, nech nevyhadzujem peniaze. ďakujem

Winter0Harlow

Ja mam tuto kozmetiku velmi rada :) maju uzasne laky, tiene aj ten trio korektor spominany hore je super :) maju ju vsade v DMku a v BA v petrzalskom Tescu jej maju este viac ako v DMku.. su tam az dva stojany, jeden specialne na nechty a podobne vecicky na ne :)

Lilii126

4 v 1 - proti čiernym bodkám a vyrážkam, ako pleť.gél, peeling alebo maska

.. mne sa po tom zlepšila pleť a neviem, či to bude tým, alebo začal zinok zaberať. na začiatku používani - asi prvé dva razy ma štípal, na tvári, potom vôbec. Má niekto tento výrobok od essece, ako ste s ním spokojné.

lochness

nessa, maju ju aj v drogerii Teta (Norma) v OC Galeria v KE a mozno aj v inych Tetach, neviem... a este niekde aj v Tescu alebo v lekarnach ju najdes, len to uz neviem presne kde, musis si zistit po okoli

Kamiluča

ahojte, chcela by som sa opýtať či tie novinky 2011 sa objavia koncom mája v každej dm-ke alebo len v obchodoch kde sú dva stojany? a neviete niekto či sa na Slovensku objavi nejáka z týchto kolekcií Blossons Etc , holographic , alebo
sun club bondi beach collection? Ak budú tak v každých dm-kách?