Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

lochness

u nas v Kosiciach maju tie peciatky iba v Norma drogerii (Teta) v OC Galeria... tam su 2 stojany essence, vsade inde maju iba jeden... takze predpokladam ze tam kde maju dva stojany mali by mat aj tie peciatky a kopu dalsich veci na nechty co sa inde nezmestili :)

Kikaa

Ahojte... neviete kde by som vedela zohnať tie pečiatky na nechty Essence Nail Art Stampy Set??...pýtala som sa na to predavačky v DM-ke a pozerala po mne akokeby som od nej neviem čo chcela..to bude asi tým že Lučenec:/... fakt by som ich veľmi chcela...majú to vôbec niekde na Slovensku? a tiež by som mala záujem o nail art magnetics nail polish... tiež pochybujem že to niekde zohnám...v DMke majú možno asi tak štvrtinu tých vecí ktoré sú na oficiálnej stránke essence:(

araz

essence
alebo niekto ochotny mate moznost zistit cenu toho studia nails a popripade kupit a zaslat mi ju?u nas mame DMku,ale tam nic nemaju, par veci s tejto znacky...
dakujem

inak boo by dobre porozmyslat nad internetovym predajom tejto znacky

lochness

soft&natural make-up (odtien 20) - super, dlho vydrzi, nezotiera sa, odporucam :) len by mohol byt aj svetlejsi odtien nejaky :))

ruz na pery odtien 43 kiss me - parada, nikdy som nemala ruze v oblube, ale tento je super, farbi len jemnucko ruzovo, skoro ako lesk, ale nelepi, uzasne vonia, som nadsena ^^

ja essence milujem, som rada ze je u nas dostupna aj kvalitna kozmetika za nizku cenu pre nas co nemozeme velmi vyskakovat ale chceme byt krajsie :)))

Sima07

Ja mam essence kozmetiku velmi rada. Nedam dopustit na ich lesky na pery, tie maju uplne fantasticke! Najlepsie su tie farebne s mentolovou vonou a chladivym efektom :-) A tiez mam to trio na plet.. vyhovuje mi.. odporucam. Budem skusat aj dalsie vyrobky :-)

blink_182

ja už kašlem na celé essence... nikde nič nemajú... otras. sa mi znechutila táto kozmetika, na tú stránku sa ani radšej nekukám však "určite" to budú mať... len budem mať zbytočné nervy :-D

essence

dnes otvorená dm-ka v dolnom kubíne (neďaleko poľských hraníc:D) ako prvá má novinky essence. všade inde to bude až koncom mája.

essence

:( na slovensku je z medzinárodných drogistických reťazcov len dm-ka a tá má iba jeden metrový stojan. obidva metrové stojany sú v hm tesco petržalka, tesco lamač, od tesco na kamennom, nové zámky - drogéria teta; košice - drogéria norma (oc galeria), bardejov - drogéria "u fecka".

lenk_a

essence...aha, a potom ako je možné, že v Poľsku a iných štátoch je o jeden celý regál viac výrobkov ako na Slovensku??

essence

všetky novinky prichádzajú na všetky trhy v rovnakom čase - 2-krát ročne - marec/september. tento marec je prvou a jedinou výnimikou, kedy novinky budú až koncom mája.