čím to je?? :(

Príspevok v téme: čím to je?? :(
kamil

zdravím,chcem sa na nieco opytat.Mam dievca,mame skvely vztah,vsetko funguje ako ma. Po nejakom case sme sa rozhodli aj pre pohlavny zivot.Vsetko bolo v pohode,ud stoporeny,kondom nasadeny,avsak ked som ho mal dat to intimneho miesta mojej partnerky,nemohol som sa "trafit" a zrazu z nicoho nic mi klesol :( Utesovala ma,ze to nic nie je,ze sa to moze stat. Zobral som to "sportovo"..ale ked sme to skusali znova,za nejaky mesiac,stalo sa mi TO ISTE!! aj ked ma opat utesovala,ale to sa neda,sklamat takto druhy krat :( .. ked skusam masturbovat,vsetko je Ok,aj vrchol dosiahnem..mohlo to byt tym,ze som sa az prilis velmi na to tesil? je to moje prve dievca a vlastne aj nas prvy sex... mam 20r,ona 19r

slusny_muz

No nebud smutny z toho. Ono sa stava ked mlady chalan, este nemal pohlavny styk tak je hrozne nadrzany na to a dosiahne sa efekt, ked tesne pred vninutim to klesne. Skuste najprv sa len tak hrat, nechodte hned na to, aby ste zas neboli sklamany. Hlavne partnerka musi byt dostatocne vlhka. Lebo inak to tam tazko das. Mozno pouzit nejaky lubrikacny gel. Neboj pojde to a uzijete si. Drzim palce.

100-kocka

ahojte..chcela by som sa opytat..som panna a priatel ma palcuje stava sa mi ze mi obcas ide krv je to normalne?preco sa to stava?mal by to robit jemnejsie?mohla sa poskodit blana?dakujem mam 19r.

mu

no, zo zaciatku pohlavneho styku moze ist prvy vpich tazsie, neskusal si pridat na sile???
sa mi to zda divne, preco by to nemalo ist, alebo skuste trochu gelu...