Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychotronika

8956

Za psychotronikou určite nestojí Boh - hovoria to aj skúsenosti exorcistov. Ježiš prišiel na zem zachrániť ľudí od hriechu a preto aj zomrel, jeho úlohou nebolo učiť ich, ako sa môžu sami telesne uzdraviť - pretože sami sa jednoducho ani uzdraviť nemôžeme (nemyslím tým teraz prirodzené lekárske - vedecké metódy). Ak by to bolo možné, určite by nám to netajil, veď On ako Boh je dobrý. Akonáhle začneme vyhľadávať okultné sily, energie a podobné veci, sadáme na lep diablovi, ktorý si za tieto služby raz bude pýtať svoje. Človek v pýche uverí, že môže mať pod kontrolou tajné sily, v skutočnosti tie okultné sily majú v hrsti jeho. Ježiš uzdravoval svojou božskou mocou, ktorou však žiadny človek nedisponuje, nie energiami. Nie všetko, čo sa navonok tvári ako dobré je naozaj dobré, treba skúmať ducha, ako sa píše v biblii. Tam sa tiež píše, že diabol je otcom lži od počiatku. Všetko to momentálne populárne ezoterické liečenie či už anjelmi, kryštálmi, homeopatikami a x ďalšími vecami je jeho parketa.

Takže, ak aj psychotronika naoko funguje, "vyliečenie" nie je trvalé, pretože zdravotný problém sa presunie do inej časti tela a človek je opäť nútený vyhľadať liečiteľa. A pritom si myslí, že mu bol už ním raz vyliečený. Omyl.

www.pomocnudznym.sk

simona2

ÁNO, ÁNO. Ja osobne s nimi mam velmi dobre skusenosti. Vela krat mne a aj mojej rodine pomohli :) A nic ine, ako slovo BOH sa s tym ani lepsie neda spajat! Ja som ich pomoc vyhladala pri tazkych zdravotnych problemoch - priam neliecitelnych lekarmi, ktore mi pretrvavali vyse pol roka. Uz som v nic nedufala. Dokonca som tam isla s tym, ze hop, alebo trop. Vyskusam. Jedna pani psychotronicka mi pomohla tak, ze problem sa mi jednoducho rozplynul priamo pred ocami!!! Doslova. Neboj sa doverovat psychtronikom. U mnoho z nich sa sice plati... lebo oni vela studuju, cestuju, platia skolenia, najom priestorov, kde pomahaju ludom, platia si odvody, ako kazdy podnikatel... atd., takze zdarma to asi nebude. Iba snad ak by to robil/-la popri zamestnani... No, ale oplati sa! Ani lieky nie su zdarma. Navyse velmi skodia. Takze, jednoznacne doporucujem kazdemu vyhladat psychotronicku pomoc, pokial vas trapi nieco, s cim si neviete rady. A nech Vas neodradzaju slova, ze je to nekrestanske... alebo priam diabolske... a ine nezmysly zatatych ludi, najma mnohych krestanov!!! Ja som tiez veriaca krestanka, milujem Boha, Jezisa... a zato verim aj veciam medzi nebom a zemou, ktore maju byt utajene a najma zosmiesnene, aby naaaahodou ovecky neprisli na to, ze to fakt funguje. Co keby ste uz neboli potom pre krestansku mafiu tak lahko ovladatelni a manipulovatelni... ako doteraz, hm?BOH - LASKA Vam ide v ustrety pomahat a nie Vam tajit sposoby, ako si pomoct. Aj Jezis liecil rukami. Vdaka energiam. Tie su vsade okolo nas :) Pracovat s nimi a nasledovat HO moze kazdy clovek,ktory chce. ON SA STAL CLOVEKOM, NIE ABY NAS OHUROVAL, ALE, ABY NAM UKAZAL CESTU!!! Nasledujte ho po nej ak chcete! Preco som teda krestanka??? Ved aj krestania su len ludia s pravom na chyby ;) No nie? Urobili aj vela dobreho. Najma v predoslych storociach. Teraz uz je to len o supereni a o moci. Cest vynimkam!!! Ako je pan Robert Bezak. S velkou uctou hlboka poklona. Konecne niekto, kto to tam mal dat medzi nimi do poriadku a pozrime sa - vyhodili ho!!! No preco asi?! Ale spat k psychtronike. Nedajte sa pliest roznymi naaaazvami a pojmami. Je to uplne jedno, ako to kto vola... ale jedno je iste. Je to od BOHA a pomaha to.

Neo Ned

Áno, nielen nástroj je dané ovládať, ale mať aj schopnosti dané od neviem od koho, slovo Boh je pri tomto aj zvláštne použiť, ale dajme tomu..., ako to kto berie...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychotronika - Fórum - ZDRAVIE.sk