Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Robota

Príspevok v téme: Robota
anji

Mam taky problem ked som v praci musim vsetko robit perfektne, robim asi dvakrat viac ako by som mala robit a beriem to asi patkrat zodpovednejsie ako by som mala a musela a stale sa mi zda ze robim zle, ze ma chcu vyhodit a pritom mi povedia ze su s mojou robotou velmi spokojny. citim nadmernu zodpovednost za robotu aj ked je to iba brigada. mam obsedantne komplulzivnu poruchu a depresie tak pravdepodobne to s tym je spojene len ma to hneva lebo neviem keby sa to nezlepsilo tak ake stresy by som mala kebyze mam normalnu pracu. bojim sa neist tam aj ked tam nemam ist. a nemusim. proste som na seba taka zla a prisna ze si nic neodpustim a ked i j oni povedia ze to nemusim az tak moc robit tak mne to proste vadi a musim to urobit. a tak som z celeho dna totalne vycerpana.aj zajtra, nemusim ist do roboty, ale mam este nejaku robotu a chcela som ju dokoncit, viem ale ze by som nemala ist lebo sa mi zhorsi depresia, no ale ja mam z toho taky zly pocit ze by som nesla. ze som nezodpovedna ze to nestihnem do kedy treba, hoci ani nie je poriadne termin do kedy to treba.... proste sa bojim mysliet aj na seba. ako keby to bolo neslusne a zle....