Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ortopedický matrac

Terezabr

Ja spím už rok na tomto matraci www.matracetropico.sk a vyhovuje mi veľmi, som alergička, takže veľmi oceňujem, že je antialergický a že má prateľný poťah

Emaris

S manželom sme si asi pred rokom zaobstarali nové latexové matrace, priamo u českého výrobca www.grossmann-matrace.sk. Ja mám matrac Xena, manžel matrac Jana. Sme veľa spokojní. Spí sa nám krásne. Latexové matrace môžem odporučiť. Sú najlepšie.

Sona345

Ja rozhodne odporúčam matrace Tempur. Sú síce drahšie ale rozhodne sa oplatia. Keďže manžel má problémy s chrbticou, potrebovali sme kvalitné ortopedické matrace a ja som ho tiež ocenila, keď som v tehotenstve trpela bolesťami krížov. A teraz som rada, že aj náš chrústik, keď za nami dobehne do postele, spí na kvalitnom matraci :-)

katakomba

hah majka ja mám ten istý problém, ale podnájom je podnájom a to nemám vegas matrac, ale úplne sa teším keď rodičia nie sú doma a ja im ho môžem okupovať :D

majka.mah

ja mám doma tiež vegas, ale teraz vývam v podnájme a už nie u rodičov tak som z toho nestastna, lebo je gto strasny rozdiel oproti tomu ako sa mi spávalo predtým doma a teraz v podnájme...budím sa jak keby som celú noc cvicila a nie spala, proste niet nad dobrý matrac

andy14

Ja som skúsil na návšteve vegas, tuším to bol s kokosovou doskou a lahoda, ale kúpiť si ho nemôžem, lebo by som z neho už nechcel vstať a aj pracovať sa musí :D na dôchodku bude tento matracík :D

lory12

Vegas sa s takým matracom dormeo nedá ani porovnať, to je ako spať na zemi, zobudiť sa dolámaný alebo na vegase, kďe sa človek cíti ako v bavlnke.

JaniB.

Osobne mám dobré skúsenosti s obchodom www.matrac-matrace.sk, kde som si nechala zostaviť matrac na mieru. Mám zdravotný matrac Loreta a je výborná. Naozaj sa na nej dobre spí, zmizla bolesť za krkom, ktorú som u starej matrace mala pravidelne.

karolinka122

tania, verunka, milos , tie matrace mozu byt fajn, ale ak si tu robis reklamu pod roznymi nickmi , ma to skor opacny charakter reklamy :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ortopedický matrac - Fórum - ZDRAVIE.sk