Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ortopedický matrac

Aneta.Oravcova

Ja mám matrac Aroma Visco od firmy Tropico, je skvelý a spí sa na ňom veľmi dobre, inak doporučujem, ak vyberáte matrac tak použiť tento konfigurátor www.drsleep.sk kde treba zadať len pár parametrov a pomôže vám minimálne zúžiť ten široký výber, čo je v ponuke :)

susana2

Ak treba matrac tak my do nášho hotelu kupujeme tu www.marimpex.sk táto spoločnosť dodáva aj nemocniciam a mám v nich za tie roky spolupráce veľkú dôveru.

Darla

mne kazdy odporucal slovenske materasso: www.mojmatrac.sk tak sme jeden cez mojmatrac.sk kupili a zatial som spokojna. prijemny, kvalita spanku sa mi zlepšila a to je hlavne :)

Kristina48

My sme mali doposiaľ stále taštičkové matrace a sme s nimi spokojní. Momentálne máme tento www.novynabytok.sk a nemôžem nič zlé povedať, spí sa nám dobre.

Terezabr

Ja spím už rok na tomto matraci www.matracetropico.sk a vyhovuje mi veľmi, som alergička, takže veľmi oceňujem, že je antialergický a že má prateľný poťah

Emaris

S manželom sme si asi pred rokom zaobstarali nové latexové matrace, priamo u českého výrobca www.grossmann-matrace.sk. Ja mám matrac Xena, manžel matrac Jana. Sme veľa spokojní. Spí sa nám krásne. Latexové matrace môžem odporučiť. Sú najlepšie.

Sona345

Ja rozhodne odporúčam matrace Tempur. Sú síce drahšie ale rozhodne sa oplatia. Keďže manžel má problémy s chrbticou, potrebovali sme kvalitné ortopedické matrace a ja som ho tiež ocenila, keď som v tehotenstve trpela bolesťami krížov. A teraz som rada, že aj náš chrústik, keď za nami dobehne do postele, spí na kvalitnom matraci :-)

katakomba

hah majka ja mám ten istý problém, ale podnájom je podnájom a to nemám vegas matrac, ale úplne sa teším keď rodičia nie sú doma a ja im ho môžem okupovať :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.