Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ortopedický matrac

Darla

mne kazdy odporucal slovenske materasso: www.mojmatrac.sk tak sme jeden cez mojmatrac.sk kupili a zatial som spokojna. prijemny, kvalita spanku sa mi zlepšila a to je hlavne :)

Kristina48

My sme mali doposiaľ stále taštičkové matrace a sme s nimi spokojní. Momentálne máme tento www.novynabytok.sk a nemôžem nič zlé povedať, spí sa nám dobre.

Terezabr

Ja spím už rok na tomto matraci www.matracetropico.sk a vyhovuje mi veľmi, som alergička, takže veľmi oceňujem, že je antialergický a že má prateľný poťah

Emaris

S manželom sme si asi pred rokom zaobstarali nové latexové matrace, priamo u českého výrobca www.grossmann-matrace.sk. Ja mám matrac Xena, manžel matrac Jana. Sme veľa spokojní. Spí sa nám krásne. Latexové matrace môžem odporučiť. Sú najlepšie.

Sona345

Ja rozhodne odporúčam matrace Tempur. Sú síce drahšie ale rozhodne sa oplatia. Keďže manžel má problémy s chrbticou, potrebovali sme kvalitné ortopedické matrace a ja som ho tiež ocenila, keď som v tehotenstve trpela bolesťami krížov. A teraz som rada, že aj náš chrústik, keď za nami dobehne do postele, spí na kvalitnom matraci :-)

katakomba

hah majka ja mám ten istý problém, ale podnájom je podnájom a to nemám vegas matrac, ale úplne sa teším keď rodičia nie sú doma a ja im ho môžem okupovať :D

majka.mah

ja mám doma tiež vegas, ale teraz vývam v podnájme a už nie u rodičov tak som z toho nestastna, lebo je gto strasny rozdiel oproti tomu ako sa mi spávalo predtým doma a teraz v podnájme...budím sa jak keby som celú noc cvicila a nie spala, proste niet nad dobrý matrac

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ortopedický matrac - Fórum - ZDRAVIE.sk