HAK-TRI REGOL

adema

Ahojte..ja pouzivam tri-regol uz asi 2roky...mne vyhovuje hlavne ma prekvapuje ze je taka lacna..uz len z toho dovodu by som chcela daco ine..predtym som mala novinette ktoreho cena isla velmi hore,preto som menila...chcem sa spytat ktora antikoncepcia nieje az tak draha a je uz aj kvalitna...do tycch 30 €.. vdaka

severanka

tralala: my sa nehádam,e my len ustavične diskutujeme o tejto téme...
ja neviem aké ty máš požiadavky na antikoncepciu...takže ti neviem poradiť

tralala

no ja len dufam ze ste sa uz dohadali:D...a diky za radu:P...a ktora hak je lepšia?..alebo ktoru by si odporučila....

severanka

niekto: nie je to len o tom či je tam viac či menej hormonov... ide skôr o to, aký typ hormonu tam je... existujú len dva typy antikoncepcie - tie s 20mg estrogenu na deň, a tie s 30mg estrogenu na deň. Jedine Diane35 ho má 35mg na deň. Takže, asi ťažko môže byť problém v tomto. ČO sa týka trojfázových antikoncepčných prípravkov - tie sú si viac menej podobné, ale niektoré sú lepšie znášané aj vďaka pomocným látkam v tabletke.
gestagen je stále novší a novší... o to ide...

niekto

prepac ale nedalo mi to :o)
hej novsia antika ma menej hormonou a to znizuje nez, ucinky
problem je v tom ze len tie lahke tie tazke sa vyskytuju rovnako casto
mam to z jednej statistiky bohuzial to neviem najst :(

severanka

niekto: ty si aký rýpač, do kelu aj s tebou... áno, pri Tri Regole by som sa vedľajších účinkov bála, pretože je to vrcholne zastaralá antikoncepcia, a mimoriadne lacná, ktorá sa dnes predpisuje len v prípade, že žena vyslovene chce lacnú horm. antikoncepciu... Tri Regol už nie je veľmi vhodný, vzhľadom k tomu, že antikoncepcia sa vyrába stále novšia a novšia aby sa obmedzil práve výskyt nežiaducich účinkov...

severanka

ide o zastaralejšie tabletky... sú síce veľmi lacné, čo niektorým babám vyhovuje, ale kvalita nič moc... ak trojfázové, tak radšej triquiliar... ale tri regol by som rozhodne neužívala...