Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trstinova melasa

simka111

čo si myslite o tom, že melasa kazi zuby ??? je to pravda ??? ja ju užívam pravidelne a ked to je pravda, tak za chvilu pridem o zuby.....

Ria

aj ja sa pripájam. melasu som kúpila pre syna a dávam mu ju po lyžičke raz za týždeň. Je dosť bledý, pravdepodobne muchýba fe (železo), potroch mesiacoch s ím pôjdem k doktorke na kontrolu krvného obrazu. Potom sa ozvem, či melasa pomohla.

lala

Ja som čítala o melase, že obsahuje vysoký
obsah vápnika a je vhodný na tvorbu kostí,
na liečbu osteoporózy.........

pipa

Melasse (vom lat. mel = Honig): Bei der Zuckerfabrikation zurückbleibende, dunkle, sirupartige Masse mit einem Zuckergehalt von 45-50 %. ...

Melasa je pri vyrobe cukru vznikajuca, tmava hmota, s 45-50% obsahom cukru.
Mozno ju pozivat ako med, ale nie je to pre kazdeho... ja to tiez nemusim. To je asi ten med zdravsi.

bedna

melas: aj ja som maminka,ktora davala dcerke(vtedy mala 8)pit melasu,lebo mala oslabenu imunitu,stale bola chora.mala raz za mesiac teploty 38",potom anginu,chripku...a take drobnosti....vypila asi 2 balenia a teraz (ma 11,5 r.) a je celkom O.K ale ma zas ine problemy - kozne.(akne,alergiu,perioralku)ale tie mohla zdedit pomne.ale len si daj uskodit ti to nemoze a urcite ti to k niecomu pomoze.mama

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trstinova melasa - Fórum - ZDRAVIE.sk