Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opalim sa?

zabicka1611

to je parada, ze sa uz mozme opalovat....na toto som dlhoo cakala. teda nezeby ma solarko nelakalo ale davam prednost skor slniecku....akoze s opalenim tiez nemam problem aj ked som narodena v zimnom obdobi, za par dni ma opali pekne do hneducka...nie nadarmo ma volaju cokoladka :))

slniecko1987

juj..no tak to ste ma moocky potesili..lebo mne staci tak par dni a uz som hneda, takze sa tesim a urcite budem polihovat vonku :)) ved nechat si ujst take krasne pocasie by bol hriech :D

rada nad zlato:d

jj..opalis sa ...inak aj ked v maji a v aprili ludia pracuju na zahrade tak ich krasne opali....lebo toto slniecko je take...urcite opali...vsak aj na lyzovacke ked si tak ta opali a to je zima...a toto jarne slniecko je fakt super...

ekusik

opali ťa samozrejme, ja sa opalujem uz od aprila,otvorim si okno dokoran,lahnem si na koberec a opalujem sa najlepsie od 13.00-15.00 (1 hodina jedna strana tela ,druha hodina druha strana),takze postupne môžeš začať,slnko nie je take silne,ale cítiš jemne palenie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opalim sa? - Fórum - ZDRAVIE.sk