Silné bolesti krížov

Príspevok v téme: Silné bolesti krížov
monica gazpio

Ahojte, dnes okolo 10:00 hod. ma tak silno začali bolieť kríže, že som sa nemohla narovnať. Zobrala som 1 tbl. Ibalgin ráno a 1 teraz nedávno na obed. Moc mi to nezabralo. Športový úraz som nemala nijaký. Nechodím von ľahko oblečená. Aj pri chôdzi ma to bolí. Takže neviem. Chodím už ako stará baba a budem mať iba 23 rokov. Čo by tak mohlo pomôcť ? K lekárovi nie som schopná ísť. Za odpovede ďakujem.

iva30

janik prestan s tou tvojou akupunkturou, ona potrebuje vyšetrenie a začať sa liečiť. Ja som mala problemy s krížami, sla som k lekárovi neskoro, uz som mala platničku prasknutu, mi ju vymenili. Akupunkturu som skušala ale čo sa tyka bolesti ani o trochu sa mi nezmiernila.

43

monica ako ti je?ja som to vsetko zazila min tyzden,este stale chodim na injekcie.
akti mozem poradit,zavolaj si pohotovost teraz hned domov,ak si ju este nevolala.lebo tie bolesti ak sa vyspickuju tak su fakt hrozne.ja som sa nemohla ani pohnut,ani na vecko ani na posteli prevratit.lezala som na zemi,kolena pokrcene do praveho uhla a na krizoch elektricku podusku.uz som 3 tyzdne na pn a konecne mi je lepsie.napis ak potrebujes nejaku radu a teda ak mozes este ist k pc.

suzen_

ja som mala podobny problem asi pred rokom..zacalo to pobolievanim krizov ale zo dna na den to bolo horsie a horsie az to bola taka strasna bolest ze ma museli odviezt na pohotovost kde vylucili nejaky zapal a ze sa jedna o krize..doporucili ma k dalsiemu lekarovi ktory ma poslal na RTG chrbtice z coho zistil ze odmalicka mam 2 tavce zle zrastene z coho teraz vzinkli bolesti a to som mala 19 rokov..doporucil rehabilitacie na ktore som bohuzial nemohla chodit a radil mi aspon opatrne miesta masirovat a mat v teple..a este mi dal aj tabletky a kvapky..vsetko bolo v poriadku a asi po takych 2 tyzdnoch zase bolesti a nezaberali ziadne z tabletiek co mi dal..tak ma museli odviezt nasi k nemu a pichli mi injekciu do krizov..skoda ze to neurobili hned pretoze uz je to asi rok po tom a necitim ziadnu bolest

monica gazpio

Ivka, ja som momentálne sama doma. Teraz nemám momentálne nikoho pri sebe. Stále ma bolia, už som aj preto plakala, som zúfalá z toho. :( Nemôžem sa narovnať, tak ako by som mala. Máš aj vysunutú platničku, alebo nie ? Ja zatiaľ neviem. Aj keď ležím na chrbte tak sa nemôžem narovnať. Dúfam, že to nebude nejaký krutý ortieľ. Ešte raz ďakujem.

iva30

No nezahrávaj si, ja som po operacii chrbtice kvôli tomu,ze som tiez zanedbala bolesti krížov. Ak nevládzeš íst k lekárovi, popros niekoho nech ta zavedie na pohotovost, ale zajtra k lekárovi, je potreba neurologické vyšetrenie, kazda bolesť má príčínu.