sen- povedali by ste ho tomu dotycnemu?!

si_krava

ty chces negativa? ty si popletena? kolko mas dievca rokov? uvedom sa! naco ides pokusat mozno stastne zenateho muza? chces rozbijat rodinu? mam sesternicu ako ty, tiez nema zabrany a tvari sa ako hlupe naivne neviniatko... bodaj by aj o tvojom muzovi mala raz ina zena taketo myslienky a bodaj by sa rozhodla presne tak ako sa rozhodnes ty... prajem ti vela rozumu!!!

heaven

ved ani ja nie.. keby mi aspon niekto napisal tie negativa vsetky, co z toho mozu byt..lebo takto sama neviem, ked som taka popletena cela..

heaven

ano viem , ze sa to tak hovori. no mne sa to neda len tak. asi myslim srdcom, nie hlavou (co je v tomto pripade irelevantne- nemozne) kedze sa asi neda milovat dvoch muzov naraz..ci da?
ale "on" je jedine potesenie, co v praci mam, kvoli nemu sa sem tesim.. kvoli tym par sekundam,co ho uvidim.. ach jaj

whee_ee

zabudni na to, je to len pobluznenie..vies ako sa hovori.. nikdy neopustaj niekoho koho milujes pre niekoho kto sa ti paci, lebo ten ta opusti pre niekoho koho miluje......hm..snad to tak ma byt:)))

heaven

ked toto napisem,uz si pomyslite, ze som zly clovek.. : mne je jedno, ze je zenaty. myslim asi len na seba, na svoje stastie. ja viem, zamysliet sa nad tym,keby toto urobila mne nejaka baba.tiez by som nebola nadsena. ale mne svadba nehrozi,nechcem to.tak to mozno beriem tak lahkovazne.
v tomto svete kazdy mysli len na seba, na svoje stastie, nikto nikdy nepomoze tomu druhemu (svetle vynimky) v com je chyba, neviem. viem, ze ked "toho" zbadam, som uplne namakko, cela sa chvejem, usmievam... a pritom mam v srdci priatela.. sama neviem, ako sa to mohlo stat...

whee_ee

nedá sa povedat ze si zly clovek, len si v zlej situacii.. moze sa to stat kazdej..ale kazdopadne, ked priatela milujes, snaz sa riesit problemy vo vztahu a neutekaj od nich..alebo to potom ukonci ked nie si stastna... a on je zenaty..mysli na to..chces rozvratit rodinu??

heaven

rada nad zlato- a vies mi aj povedat preco? ake nasledky by to mohlo mat? to sa mam aj nadalej takto trapit?
whee_ee- ano lubim priatela, ved prave preto sa cudujem, preco toto robim a "ten" ma tak pritahuje, ze by som nevahala a urobila cokolvek. a s priatelom sa teraz dost hadame, tak to este k tomu prispieva.

som zly clovek???